Kocaeli Dilovası Günlük Kiralık Ev

Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

KOCAELİ DİLOVASI GÜNLÜK KİRALIK EV

www.herankirala.com Türkiye’nin 81 ili ve ilçelerinde günlük kiralık daire hizmeti veren yasal ve güvenli bir platformdur. Size bütçenize göre fiyat aralığı sunan herankirala.com, en rahat şekilde hizmet almanız için sizlere çeşitli seçeneklerde sunuyor. Daire, çiftlik evi, residence, villa, yazlık, yalı dairesi, müstakil ev gibi seçenekleri size sunarak rahatınıza uygun tercihler yapabilmenize olanak sağlamaktadır. Tüm ihtiyaçlarını karşılayan seçenekler ve kaliteli hizmet politikasıyla sizlere alternatif konaklama hizmetleri sunulmaktadır.

Herankirala.com Kocaeli Dilovası’nda günlük kiralama hizmetlerine devam etmekte. Her zevke ve bütçeye uygun konaklama avantajlarıyla sektörde ön plana çıkmaya devam ediyor. 1+1, 2+1, 3+1 gibi seçeneklerle rahat konaklamanızı, eşyalı, doğalgazlı, mutfaklı dairelerle kendinizi evinizde hissetmenizi sağlıyor.

Kocaeli Dilovası ilçesinde, ilçe merkezine ve sanayi tesislerine yakın mesafede günlük kiralık daireler bulunmaktadır. Birçok sanayi işletmesine yakın mesafede tutacağınız günlük kiralık dairelerle iş seyahatlerinizde de ev sıcaklığını hissedeceksiniz. Ve bu hizmetlere tamamen yasal ve güvenli bir şekilde ulaşacaksınız.

Evlerin Özellikleri

                Herankirala.com Kocaeli Dilovası’nda günlük kiralama karşılığında konaklayacağınız evlerde sizlere aşağıdaki özellikleri sunuyor.

·         Mutfak

·         Özel Banyo

·         Televizyon

·         Isıtma

·         Otopark

·         Klima

·         Çamaşır yıkama

·         İnternet

·         Saç kurutma makinesi

·         Ütü masası

Fiyatlar ve Ödeme

                Herankirala.com her bütçeye uygun fiyatlarla sizin için en ideal konaklamayı sizlere sunmaktadır. Detaylı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir. Müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz. Her türlü sorularınıza cevap verecek olan müşteri temsilcilerimizle irtibat kurabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için web sitemizde iletişim bölümüne girmeniz yeterli olacaktır.

Hijyen ve Temizlik

                Konaklama tercihlerinde en önemli kriterlerden biri de hijyen ve temizliktir. Herankirala.com konaklama yapacağınız yerlerin temizliği konusunda gerekli hizmetleri sağlamaktadır. Daireler periyodik olarak temizlenmekte ve sürekli kontrolleri yapılmaktadır.

 Günlük Daire Kiralama Yasal mı?

                Herankirala.com tamamen yasal mevzuatlara göre hareket etmektedir ve günlük kiralık ev genelgesine uygun olarak çalışmaktadır. Günlük kiraladığınız dairelerle ilgili tüm vergi yükümlülükleri sağlanmaktadır. Günlük kiralık ev genelgesinde belirtilen şartların tamamı sağlanmış olup, yasal yükümlülükler yerine getirilmiştir. Her şeyden önce güvenli bir konaklama yapmanız için gerekli şartlar sağlanmaktadır.