Kocaeli Derince Günlük Kiralık Ev

Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

Türkiye'nin 81 ilinde hizmet vermekte olan heran.kirala.com sitesi sayesinde artık ev kiralamak çok kolay 

Heran.kirala.com sitesi Türkiye'nin 81 ilinin farklı ilçelerinde hizmet vermekte olan bir kuruluştur. Tamamen her şeyi yasal yollarla yapmakta olan kuruluş, devlet tarafından denetlenmekte, kontrol edilmekte ve vergilendirilmektedir. Yani heran.kirala.com üzerinden kiralanan her ev yasal bir şekilde müşterilere sunulmakta ve devletin denetimi durumundadır. Böylece günlük kiralık dairelerimizi kiralayan müşterilerim tamamen güvenlik sınırları içerisinde evlerde kalmaktadırlar. 

Müşteri numarasından bilgi alınabilir

Kocaeli'de günlük kiralık daire kiralamak isteyen müşterilerimiz için ve diğer tüm illerimizde daireler kiralamk isteyen müşterilerimiz için internet sitesinde bir iletişim numarası bulunmaktadır. Günlük kiralık daire kiralamadan önce bu iletişim numarası arandığı takdirde kiralanacak olan evler hakkında derinlemesine bilgi verilmekte, evin özellikleri ve fiyatı hakkında müşterilerimiz aydınlatılmaktadır. Heran.kirala.com sitesi üzerinden kiralanan evlerin fiyatları da gayet makul biçimdedir. Her cebe uyan bir fiyat anlayışımız vardır. 

Evlerimizin özellikleri 

Evlerimiz 1+1 şeklinde olup oldukça genişlerdir. İçerisinde mutfak, banyo, oturma odası ve yatak odası bulunan dairelerimiz eşyalı şekilde kiralanmaktadır. Mutfakta istediğiniz her yemeği yapabilin diye çeşitli mutfak eşyaları ile buzdolabı, ocak gibi demirbaş eşyalar mevcuttur. Hepsi son derece kaliteli ve kullanışlılardır. Banyoda havlular ve saç kurutma makinaları bulunmaktadır. Oturma odasında ise tüm gün keyifli bir şekilde vakit geçirin diye koltuk takımı ve kaliteli bir televizyon mevcuttur. İster arkadaşlarınız isterseniz ailenizle tüm günü oturma odasında rahatça geçirebilirsiniz. Yatak odalarımızda ise siz değerli müşterilerimizin konforu düşünülerek tasarlanmış olan yataklarımız ve son derece kullanışlı olan eşyalarınızı koyabilmeniz için tasarlanmış olan gardroplar mevcuttur. 7/24 sıcak su, elektrik, ısınma mevcuttur. 

Periyodik temizlik sistemi 

Periyodik bir temizlik sistemimiz vardır. Tüm dairelerimiz müşterilerimizin hijyenleri ve sağlıkları düşünülerek periyodik olarak sürekli temizlenmektedir. Daireden çıkan bir müşterinin ardından yatak çarşafları ve yastık kılıfları gibi eşyalar da temizlenerek yerine yenisi konulmaktadır. Derince günlük kiralık dairelerimiz son derece temiz ve hijyeniklerdir. 

Derince'de günlük kiralık evlerimiz Çenedağ mahallesi, Deniz mahallesi, Dumlupınar mahallesi'nde ve diğer tüm mahallelerde bulunmaktadır.