Kocaeli Çayırova Günlük Kiralık Ev

Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

Her şey yasal bir şekilde

Heran.kirala.com sitesi Türkiye'nin 81 ilinde hizmet vermekte olan bir kuruluştur. Türkiye'nin 81 ilinde hizmet vermekte olan kuruluş tamamen devlet denetimindedir ve vergilendirilmeye tabii tutulmaktadır. Heran.kirala.com sitesi üzerinden kiralanan her günlük kiralık daire tamamen devletin kontrolünde olup her şey yasaldır. Tüm müşterilerimizin güvenliği ise kuruluşun ilkelerinden biri durumundadır. 

Evlerimizin özellikleri

Evlerimizin büyüklüğü 1+1 şeklindedir. Günlük kiralık dairelerimizin içerisinde mutfak, salon, banyo, yatak odası bulunmaktadır. Mutfakta çeşitli mutfak eşyaları ile buzdolabı, ocak, yemek masası gibi demirbaş eşyalar bulunmaktadır. Salonda oturma grubu ve kaliteli bir televizyon mevcuttur. Böylece Çayırova'da günlük kiralık daire kiralayan müşterilerimiz son derece keyifli ve rahat vakit geçirebilecektir. Yatak odasında ise müşterilerimiz için son derece konforlu yataklar ve eşyalarınızı yerleştirebilmeniz için gardroplar bulunmaktadır. Böylece müşterilerimiz kendilerini kendi yatak odalarında gibi hissedecek ve oldukça keyifli bir şekilde uyuyacaklardır. Banyoda ise havlular ve saç kurutma makinası bulunmaktadır. Evlerimiz son derece kaliteli olup en güzel ve en iyi eşyalarla siz değerli müşterilerimizin rahatlığı için dizayn edilmiştir. Kocaeli'de günlük kiralık daire kiralayan müşterilerimizin sadece kendi kişisel eşyalarının bulunduğu valizlerini alıp gelmesi yeterli olacaktır. 

Periyodik bir sistemle temizlik yapılmaktadır 

Günlük kiralık dairelerimiz kullanıldıktan ve müşteriler dairelerimizden ayrıldıktan sonra en ince ayrıntısına kadar, en kaliteli temizlik malzemeleri kullanılarak uzman temizlik ekiplerimiz tarafından temizlenmektedir. Yeni gelecek olan müşterilerimiz için günlük kiralık dairelerimiz oldukça temiz bir hale getirilmektedir. Böylece müşterilerimizin sağlıkları da tehlikeye atılmamaktadır. Ayrıca günlük kiralık dairelerimizden çıkan müşterilerden sonra yastık kılıfı, yatak çarşafı, havlu gibi eşyalar alınıp temizlenmek için götürülmektedir. Onların yerine ise yenileri ve temiz olanları konulmaktadır. Bu periyodik sistem her müşteriden sonra böyle devam etmektedir. 

Müşteri numarasını arayarak bilgi alınabilir 

Türkiye'nin 81 ilinde hizmet vermekte olan heran.kirala.com sitesi, bünyesinde barındırdığı iletişim ağı sayesinde müşterilerine kolaylık sağlamaktadır. Çayırova'da günlük kiralık ev kiralamak isteyen ve diğer tüm il ve ilçelerimizde günlük kiralık ev kiralamak isteyen müşterilerimizin sitede bulunan iletişim numarasını arayarak bilgi alması da mümkündür. Fiyatlarımız da her cebe hitap edecek şekilde olup tamamen müşteri memnuniyeti düşünülmektedir. 

Şekerpınar mahallesi, Özgürlük mahallesi, Çayırova mahallesi'nde ve diğer tüm mahallelerde günlük kiralık dairelerimiz bulunmaktadır.Ve son derece güvenlikli apartmanlardadır.