Küçükçekmece Günlük Kiralık Daire

Sefaköy Günlük Kiralık Daire

İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE / SEFAKÖY
 • Daire
150 İncele

İkitelli Günlük Kiralık Daire

İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE / ATAKENT
 • Daire
150 İncele

Halkalı Günlük Kiralık Daire

İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE / HALKALI
 • Daire
150 İncele

İkitelli Günlük Kiralık Daire

İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE / ATAKENT
 • Daire
150 İncele

Günlük kiralık daire ikitelli 0542 499 43 87

İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE / ATAKENT
 • Daire
150 İncele

Halkalı günlük kiralık daire 05384344234 fiyat 150 TL 200 TL arasında değişiyor

İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE / HALKALI
 • Daire
150 İncele

ArmoniPark günlük kiralık daire 05550509778 Küçükçekmece günlük kiralık daire

İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE / SEFAKÖY
 • Daire
100 İncele

Halkali günlük kiralik ev

İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE / HALKALI
 • Daire
100 İncele

İkitelli günlük kiralık daire 05550509778 Arenapark günlük kiralık daire #atakent günlük kiralık ev

İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE / ATAKENT
 • Daire
100 İncele

Küçükçekmece günlük kiralık daire 05550509778 Halkali Gunluk Kiralik Daire

İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE
 • Suit
100 İncele

Türkiye’nin 81 ilinin yüzlerce ilçesinde günlük ev kiralama hizmeti vermekte olan yasal, güvenilir, kaliteli ve hesaplı bir internet sitesidir. Küçükçekmece günlük kiralık ev için Herankirala.com sayesinde en güvenilir ve merkezi kesimlerde yer alan temiz ve bakımlı evlerde günlük olarak konaklama imkanına sahipsiniz. Ayrıca günlük ev kiralama hizmetinin yanı sıra, herankirala.com adresinde sahip olduğunuz ev veya evler için de kiralık ilanı verebilmektesiniz.

kücükcekmece günlük kiralık daire

Küçükçekmece’de Günlük Ev Kiralama Hizmeti

 

Herankirala.com adresinin  İstanbul’in hizmet sağlamakta olduğunu ilçelerden biri de Küçükçekmece’dir. Küçükçekmece günlük kiralık ev hizmetimiz sayesinde Küçükçekmece’de eşyalı, kombili, klimalı, mutfaklı ve daha birçok eşyasıyla sizleri bekleyen evlerden sizin için en uygun olanını seçebilirsiniz.

Küçükçekmece günlük kiralık ev hizmetimiz kapsamında sizlere Küçükçekmece ilçesinin bazı mahallelerinde günlük olarak ev kiralama hizmeti sunulmaktadır.

 

İstanbul Küçükçekmece günlük kiralık ev hizmetimiz ile sizlere sağlanacak olan kiralık evlerimizin genel özellikleri aşağıda sizler için sıralamış olduğumuz şekildedir:

 • Daire seçimlerinde genel olarak 1+1 odalı evlerimiz mevcuttur ve tüm evlerimizde klima, kombi,ocak, TV, mobilya, mutfak ve mutfak eşyaları bulunmaktadır.
 • Evlerimiz tamamen temiz ve bakımlı olarak sizlere teslim edilmektedir. Temizlik işlemi de temizlik ekiplerince sağlanmaktadır.
 • Evlerimiz konum olarak, bulundukları mahallenin merkezi bölgelerinde yer alır ve eğlence parklarına, toplu taşıma noktalarına oldukça yakındır.

 

Herankirala.com adresi sayesinde sizlere temin edilecek olan günlük kiralık dairelerin fiyatları her bütçeye uygun olacak şekilde belirlenmiştir. Eğer birebir görüşme sağlayarak fiyat almak istiyorsanız www.herankirala.com adresimizin iletişim sayfasında yer alan bilgiler doğrultusunda müşteri hizmetlerimiz ile görüşme sağlayabilir ve fiyat alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

İstanbul Küçükçekmece Günlük Kiralık Ev İletişim

 

Herankirala.com tarafından sizlere sunulan bir diğer ayrıcalık da periyodik temizlik hizmetidir. Tatiliniz sırasında kiralamış olduğunuz ev temizlik ekiplerimiz tarafından düzenli olarak temizlenecektir. Bu sayede sizler de temizlik çilesinden kurtulmuş olacaksınız.

Herankirala.com adresi tamamen yasal olmakla birlikte vergilendirilmiş ve izinli olarak kullanımınıza sunulmuş olan bir günlük ev kiralama adresidir. Bunun yanı sıra herankirala.com aracılığıyla günlük olarak kiralayacağınız tüm evlerimiz bulundukları mahallelerin en güvenli bölgelerinde yer almaktadır. Birçok daire ve evimiz de özel güvenlik şirketleri ile anlaşmalı bir şekilde koruma altında bulunmaktadır.

Küçükçekmece günlük kiralık ev yada daire arayışlarınız için bizleri günün her saatinde ziyaret edebilirsiniz.