İstanbul Beyoğlu Günlük Kiralık Ev

BEYOĞLUNUN EN NEZİH SOKAĞI OLAN ÇUKURLU ÇEŞME SOKAKTA(İSTİKLAL CADDESİNDE ) KİRALIK STÜDYO DAİRELER

İSTANBUL / BEYOĞLU / CİHANGİR
 • Suit
130 İncele

beyoğlunda klimalı lcd tv si olan günlük kiralık apart ev

İSTANBUL / BEYOĞLU /
 • Daire
150 İncele

Taksim'de günlük kiralık apart daire

İSTANBUL / BEYOĞLU /
 • Daire
150 İncele

taksim meydanına iki dakikalık yürüme mesafesinde 2+1 kiralık apart daire

İSTANBUL / BEYOĞLU /
 • Daire
200 İncele

Beyoğlu'nda kiralık apart günlük günlük,haftalık,aylık kiralık 1+1 ve 2+1 konorlu lüks daireler

İSTANBUL / BEYOĞLU /
 • Daire
150 İncele

beyoğlu'nda istiklal mahallesine 450m mesafede haftalık günlük kiralık daire

İSTANBUL / BEYOĞLU /
 • Daire
150 İncele

Taksimf eridiye caddesi'ne ve taksim meydanı'na yakın konumda kiralık konforlu daire

İSTANBUL / BEYOĞLU /
 • Daire
150 İncele

BEYOĞLU NDA GÜNLÜK KİRALIK DUBLEKS YARI ZEMİN KAT DAİRE

İSTANBUL / BEYOĞLU /
 • Daire
90 İncele

GÜNLÜK HAFTALIK AYLIK KİRALIK STÜDYO DAİRE KLİMA LCD TV RECEİVER

İSTANBUL / BEYOĞLU /
 • Daire
100 İncele

BEYOĞLU NDA TEMİZ KONFORLU KİRALIK STÜDYO DAİRE

İSTANBUL / BEYOĞLU /
 • Daire
100 İncele

Beyoğlu Günlük Kiralık Ev

Herankirala.com Türkiye’nin 81 ilinin yüzlerce ilçesinde günlük ev kiralama hizmeti vermekte olan yasal, güvenilir, kaliteli ve hesaplı bir internet sitesidir. Herankirala.com sayesinde en güvenilir ve merkezi kesimlerde yer alan temiz ve bakımlı evlerde günlük olarak konaklama imkanına sahipsiniz. Ayrıca günlük ev kiralama hizmetinin yanı sıra, herankirala.com adresinde sahip olduğunuz ev veya evler için de kiralık ilanı verebilmektesiniz.

Beyoğlu’de Günlük Ev Kiralama Hizmeti

Herankirala.com adresinin  İstanbul’in hizmet sağlamakta olduğunu ilçelerden biri de Beyoğlu’dir. Beyoğlu günlük kiralık ev hizmetimiz sayesinde Beyoğlu’de eşyalı, kombili, klimalı, mutfaklı ve daha birçok eşyasıyla sizleri bekleyen evlerden sizin için en uygun olanını seçebilirsiniz.

Beyoğlu günlük kiralık ev hizmetimiz kapsamında sizlere Beyoğlu ilçesinin bazı mahallelerinde günlük olarak ev kiralama hizmeti sunulmaktadır.

Ev ve Dairelerimizin Genel Nitelikleri ve Özellikleri

İstanbul Beyoğlu günlük kiralık ev hizmetimiz ile sizlere sağlanacak olan kiralık evlerimizin genel özellikleri aşağıda sizler için sıralamış olduğumuz şekildedir:

 • Daire seçimlerinde genel olarak 1+1 odalı evlerimiz mevcuttur ve tüm evlerimizde klima, kombi,ocak, TV, mobilya, mutfak ve mutfak eşyaları bulunmaktadır.
 • Evlerimiz tamamen temiz ve bakımlı olarak sizlere teslim edilmektedir. Temizlik işlemi de temizlik ekiplerince sağlanmaktadır.
 • Evlerimiz konum olarak, bulundukları mahallenin merkezi bölgelerinde yer alır ve eğlence parklarına, toplu taşıma noktalarına oldukça yakındır.

En Uygun Ücretlendirme

Herankirala.com adresi sayesinde sizlere temin edilecek olan günlük kiralık dairelerin fiyatları her bütçeye uygun olacak şekilde belirlenmiştir. Eğer birebir görüşme sağlayarak fiyat almak istiyorsanız www.herankirala.com adresimizin iletişim sayfasında yer alan bilgiler doğrultusunda müşteri hizmetlerimiz ile görüşme sağlayabilir ve fiyat alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Periyodik Temizlik Hizmeti

Herankirala.com tarafından sizlere sunulan bir diğer ayrıcalık da periyodik temizlik hizmetidir. Tatiliniz sırasında kiralamış olduğunuz ev temizlik ekiplerimiz tarafından düzenli olarak temizlenecektir. Bu sayede sizler de temizlik çilesinden kurtulmuş olacaksınız.

Hem Yasal, Hem de Güvenilir Bir Hizmet

Herankirala.com adresi tamamen yasal olmakla birlikte vergilendirilmiş ve izinli olarak kullanımınıza sunulmuş olan bir günlük ev kiralama adresidir. Bunun yanı sıra herankirala.com aracılığıyla günlük olarak kiralayacağınız tüm evlerimiz bulundukları mahallelerin en güvenli bölgelerinde yer almaktadır. Birçok daire ve evimiz de özel güvenlik şirketleri ile anlaşmalı bir şekilde koruma altında bulunmaktadır.