İstanbul Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev

beylikdüzü HERA CLUP 1+1 günlük kiralık 50tl

İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ / YAKUPLU
 • Daire
50 İncele

tuyap yanı HERA günlük kiralık 50tl

İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ / GÜRPINAR
 • Daire
50 İncele

****UYGUN FİYAT KALİTELİ HİZMET SUİT PALAS ***0532*380*05*25***

İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ
 • Daire
79 İncele

BEYLİKDÜZÜ GÜNLÜK KİRALIK DAİRE. LCD TV - Uydu Yayını - Lig Tv   Sınırsız İnternet - Wi-fi    

İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ /
 • Daire
49 İncele

Beylikdüzünde tüyap yanı lüks Günlük Kiralık Daireler

İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ /
 • Daire
69 İncele

Beylikdüzü Günlük Kiralık Lüks Daire.Tüyap Fuar Merkezi yanı

İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ /
 • Daire
69 İncele

Beylikdüzün de Metrobüs durağı yanı tüyap fuar alanı yakını Günlük kiralık Residence Daire.

İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ /
 • Rezidans
80 İncele

Beylikdüzünde tüyap fuarına yakın Bilardo Masalı konforlu,temiz,lüks Günlük Kiralık Daire.

İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ /
 • Daire
100 İncele

Beylikdüzü Tuyap yanı 1+1 konforlu lüks 1+1 daire.atatürk havalimanı 22 km mesafededir.

İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ /
 • Daire
80 İncele

BEYLİKDÜZÜ E-5 YANI SÜPER LÜKS KİRALIK

İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ /
 • Daire
60 İncele

Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev

Herankirala.com Türkiye’nin 81 ilinin tüm ilçeleri, semtleri ve mahallelerinde günlük ev kiralama hizmeti sunmakta olan yasal, kalite, hesaplı ve güvenilir bir adrestir. Türkiye’nin her noktasında, aradığınız tüm özelliklere sahip daireler, yalılar, konaklar, köşkler ve müstakil evleri en uygun fiyatlara günlük olarak kiralama fırsatı sunmakta olan Herankirala.com, sizlere sahip olduğunuz ev veya daireler için de günlük kiralık ilanı verebilme olanağı da tanımaktadır.

Beylikdüzü’de Günlük Ev Kiralama Hizmeti

Herankirala.com adresinin günlük ev kiralama hizmeti sunmakta olduğu ilçelerimizden biri de İstanbul’in Beylikdüzü ilçesidir. Beylikdüzü günlük kiralık ev hizmetimiz çerçevesinde sizlere kombili, klimalı, televizyonlu, mutfaklı, ocaklı, banyolu, yataklı ve daha birçok ev eşyasına sahip olan evlerimizi günlük kiralayabilme fırsatı sunulmaktadır.

Beylikdüzü günlük kiralık ev hizmetimiz kapsamında Beylikdüzü ilçesinde bulunan tüm mahallelerde  istediğiniz tüm özelliklerde ve niteliklerdeki evleri kiralayabilmektesiniz.

Evlerimizin Konumları ve Özellikleri

İstanbul Beylikdüzü günlük kiralık ev hizmetimiz sayesinde sizlere sağlanacak olan ev ve dairelerin konumlar, özellikleri ve sahip oldukları eşyalar, aşağıda sizler için sıralamış olduğumuz biçimdedir:

 • Tüm ev ve dairelerimizde televizyon, klima, kombi, ocak, buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, mobilya ve ev gereçleri mevcuttur.
 • Daire tipi evlerimiz genelde 1+1 oda yapısına sahiptirler.
 • Ev ve dairelerimizin konumları, bulundukları semtlerin merkezi bölgelerinde yer almakta, otopark, hastane, alışveriş merkezi, toplu taşıma noktaları, park ve bahçelere oldukça yakın birer mesafededirler.
 • Tüm ev ve dairelerimiz düzenli olarak temizlenmekte ve sizlere temiz bir şekilde sunulmaktadırlar.

En Hesaplı Fiyatlar

Herankirala.com adresinde bulunan tüm ev ve daireler için belirlenmiş olan fiyat aralıkları, tüm vatandaşların bütçelerine uygun ve hesaplı birer ücretlendirmeye sahiptirler. Eğer birebir görüşme sağlayarak fiyat almak istiyorsanız www.herankirala.com adresinde bulunan iletişim sayfamızdaki bilgiler doğrultusunda müşteri hizmetlerimiz ile görüşme sağlayıp fiyat alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Temizlik

Herankirala’nın sizlere sunmakta olduğu ayrıcalıklardan biri de Periyodik Temizlik Hizmeti’dir. Periyodik Temizlik Hizmeti çerçevesinde, profesyonel ekiplerimiz, kiralamış olduğunuz ev veya daireyi düzenli olarak temizleyecektirler.

Yasal ve Güvenli Hizmet

Herankirala.com adresinin sizlere sunmakta olduğu tüm hizmetler tamamen yasal, yetkili mericiler tarafından onaylı ve vergilendirilmiş olarak sizlere sunulmaktadır. Bununla birlikte sizlere sağlanacak olan tüm ev ve daireler, bulundukları semtlerin en güvenli bölgelerinde yer almakta ve özel güvenlik şirketleri ile anlaşmalı olarak korunmaktadırlar.