İstanbul Bağcılar Günlük Kiralık Ev

İstoç Günlük Kiralık Daire

İSTANBUL / BAĞCILAR / MAHMUTBEY
 • Suit
200 İncele

Güneşli Günlük Kiralık Daire 05384344234

İSTANBUL / BAĞCILAR / GÜNEŞLİ
 • Daire
150 İncele

Güneşli günlük kiralık daire Bağcılar günlük kiralık daire 05550509778

İSTANBUL / BAĞCILAR / GÜNEŞLİ
 • Daire
100 İncele

#Güneşli günlük kiralık daire#bagcilar günlük kiralık daire#kucucekmece günlük kiralık daire#

İSTANBUL / BAĞCILAR / GÜNEŞLİ
 • Rezidans
200 İncele

BAĞCILAR GÖZTEPE MAHALLESİ ÇEVRESİ̇ LÜKS DAİRELER

İSTANBUL / BAĞCILAR / MAHMUTBEY
 • Daire
120 İncele

BAĞCILAR YÜZYIL MAHALLESİ VE ÇEVRESİ LÜKS DAİRELER

İSTANBUL / BAĞCILAR / MAHMUTBEY
 • Daire
250 İncele

Bağcılar güneşli günlük kiralık Daireler

İSTANBUL / BAĞCILAR / GÜNEŞLİ
 • Rezidans
150 İncele

İstoç Çevresi Günlük Lüks Daireler

İSTANBUL / BAĞCILAR /
 • Daire
120 İncele

Herankirala.com günlük olarak ev kiralama hizmeti veren, yasal, güvenilir, hesaplı ve kalite bir internet sitesidir. Türkiye’nin 81 ilinin tüm ilçelerinde günlük ev kiralama hizmeti vermekte olan herankirala.com, aradığınız tüm nitelik ve özelliklere sahip ev ve daireleri sizlere sunmaktadır. Ayrıca herankirala.com adresinde, sahibi olduğunuz daire ve evler için de kiralık ilanı vermek olanağına sahipsiniz.

İstanbul'da Hizmetinizdeyiz

Herankirala.com adresinin hizmet vermekte olduğu ilçeler arasında İstanbul’ın Bağcılar ilçesi de yer almaktadır. Bağcılar günlük kiralık ev hizmetimiz kapsamında sizlere ocaklı, klimalı, kombili, mutfaklı ve daha birçok özellikleri bulunun ev ve daireleri kiralama fırsatı sunulmaktadır.

İstanbul günlük kiralık ev hizmetimiz doğrultusunda tüm mahallelerinde günlük ev kiralama hizmetimizden yararlanabilmektesiniz.

Eve Dairelerimizin Genel Özellikleri

İstanbul Bağcılar günlük kiralık ev hizmetimiz sayesinde sizlere sunulacak olan tüm ev ve dairelerimizin genel özellikleri, aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz nitelikleri kapsamaktadır:

 • Tüm ev ve dairelerimizde klima, kombi, mutfak, banyo, ocak, TV, mobilya ve ev gereçleri mevcuttur.
 • Daire tipi evlerimiz genelde 1+1 odalı daireleri kapsamaktadır.
 • Tüm ev ve dairelerimizin bulundukları konumlar, otopark, hastane, alışveriş merkezi, park ve bahçelere oldukça yakındır.
 • Evlerimiz periyodik olarak temizlenmektedir ve sizlere temiz bir şekilde sunulmaktadır.

Fiyatlarımız Her Cebe Uygundur

Herankirala.com adresinde bulacağınız tüm ev ve dairelerimizin fiyatları her bütçeye uygun olacak şekilde belirlenmiştir. Bununla beraber, fiyat almak istiyorsanız www.herankirala.com adresimizdeki iletişim sayfasındaki bilgiler ışığında müşteri hizmetlerimizi arayabilir ve fiyat alabilirsiniz.

Periyodik Temizlik

Herankirala.com tarafından sizlere arz edilen bir diğer hizmet ise periyodik temizlik hizmetidir. Periyodik temizlik hizmetimiz kapsamında, kiralamış olduğunuz ev veya daire, temizlik ekiplerimizce düzenli olarak temizlenecektir.

Yasal, Güvenilir ve Kaliteli Bir Hizmet

Herankirala.com adresi tümüyle yasal bir günlük ev kiralama adresi olmakla beraber yetkili merciler tarafından izinli ve vergilendirilmiş olarak sizlerin hizmetine sunulmuştur. Ayrıca ev ve dairelerimiz özel güvenlik şirketleri ile anlaşmalı olarak güvenlik altında tutulmaktadır. Bununla birlikte ev ve dairelerimizin konumları, bulundukları semtlerin en güvenli noktalarında yer almaktadır.