Iğdır Tuzluca Günlük Kiralık Daire

Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

HeranKirala.com

Otel ya da pansiyonda kalmak istemiyorsanız, daha rahat bir mekân istiyorsanız Heran Kirala sitesi sizlerin en büyük yardımcısı olmaktadır. Türkiye'nin 81 ilinde hizmet veren sitede dilerseniz kiralık ev arayabilir ya da üye olarak kiraya vermek istediğiniz eviniz varsa sitede ilanını verebilirsiniz. Türkiye'nin dört bir yanında sizlere hizmet veren site güvenilir ve birçok kişinin tercih ettiği bir platformdur.

Dilediğiniz zaman siteyi ziyaret edebilir ve filtreleme özelliğini kullanarak aramalarınızı daraltabilirsiniz. Her türlü özellikte evi bulabilir ve bu evler hakkında merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz. Hem zamandan tasarruf edebilirsiniz hem de güvenle konaklayabilirsiniz. 

Tuzluca günlük kiralık ev için en doğru yer Heran Kirala adresidir. Iğdır'ın Tuzluca ilçesi de hizmet verilen yerlerden biri olup site dilediğiniz türde ev bulmanızı kolaylaştırır. Evlerimiz 1+1, 2+1, 3+1 şeklinde olup klimalı, doğalgazlı ve tüm mutfak malzemeleri mevcuttur. İsteğinize göre otoparkı olan bir ev de seçebilir park derdinden kurtulabilirsiniz.

Iğdır Tuzluca günlük kiralık daire için tek yapmanız gereken siteye girip istediğiniz kriterleri yazarak arama yapmaktır. Tuzluca'da Cumhuriyet Mahallesi, Yeni Mahalle ve diğer üç mahallesinde de hizmet vermekteyiz.

Özellikler

  • İstediğiniz sayıda odası olan daire seçebilirsiniz: 3+1; 2+1; 1+1
  • Evlerimizde kombi mevcuttur.
  • Dairelerimiz klimalıdır.
  • Mutfak eşyaları tam ve kullanışlıdır.
  • Asansör mevcuttur.
  • Otoparkımız vardır.
  • Dairelerimiz 24 saat güvenlik kameralarıyla izlenmektedir.
  • Evlerimiz otobüs duraklarına ve marketlere yakın mesafededir.

Fiyatlarımız

Her bütçeye uygun dairelerimiz mevcuttur. Dilediğiniz miktarda dilediğiniz türde ev bulabilirsiniz. Evlerimizin fiyatları makul olup her türlü bilgiyi müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey sayfamızın iletişim bölümüne göz atmaktır. 

Temizlik

Evlerimiz düzenli olarak temizlenmekte ve yıpranmış eşya bulunmamakta, aralıklı olarak kontrol edilmektedir. Müşterilerimizin memnuniyeti ve sağlığı bizler için çok önemlidir bu yüzden evlerimizin temizliği oldukça önem taşımaktadır.

Yasal ve Güvenli

Sitemiz tamamen yasal ve güvenli olup, vergilendirilmektedir. Kullanılan tüm bilgiler izin alınarak kullanılmaktadır. Kiralayacağınız daireler ya da evler güvenlik kameralarıyla izlenirken güvenlik ön planda tutulmaktadır. Müşterilerimizin güvenliği ile özel olarak ilgilenmekte ve her türlü soruna karşı önlem almaktayız.

Iğdır Tuzluca günlük kiralık ev arıyorsanız sizin için en doğru adres sitemizdir. Sizlerin rahatı, konforu, güvenliği ve memnuniyeti için her fiyatta ve istediğiniz türde evlerimiz mevcuttur.