Iğdır Aralık Günlük Kiralık Daire

Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

Iğdır Günlük Kiralık Ev

Ziyaret ettiğiniz şehirlerde evinizdeki konforunuzdan ödün vermek istemiyorsanız, çok sık şehir dışına çıkıyorsanız ya da otelde konaklamaktan daha ekonomik bir çözüm arıyorsanız Heran Kirala’ya hoş geldiniz. Heran Kirala olarak amacımız müşterilerimize otel dışında daha konforlu, rahat, sizi evinizde gibi hissettirecek alternatifler sunmak. Aynı zamanda kiralamak istediğiniz eviniz varsa sizlere böyle bir imkân da sunuyoruz. Yasal ve güvenli olarak evinizi sitemiz üzerinden alıcılarla buluşturabilirsiniz. Kiralamak istediğiniz evin özelliklerini inceleyebilir ve her türlü sorunuz için destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Aralık Günlük Kiralık Ev

Aralık ilçesinin hemen her yerinden muhteşem Ağrı dağını izleyebilir fotoğraf çekebilirsiniz. Iğdır’ın şehir merkezine 45 km uzaklıktaki ilçesi Aralık’ta kiralık evlerimiz mevcuttur. Şehir merkezinden ulaşımın çok kolay olduğu ilçede konaklama imkânları sınırlı gelen ziyaretçiler bu yüzden otel veya pansiyon yerine kiraladığımız evlerde konaklamayı tercih ediyorlar. Evlerimiz kaloriferli ve 1+1, 2+1, 3+1 ev seçeneklerimiz mevcut.

 

Özellikler

  • Temizlik

Nevresim takımı, mutfak eşyaları, havlular, ev her kullanımdan sonra müşterilerimiz için temizlenmektedir. Konakladığınız süre boyunca da temizlik hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

 

  • Fiyat

İlçede kiralık ev fiyatlarımız diğer semtlere ve şehir merkezine oranla çok uygundur. Kombi, 24 saat sıcak su, temizlik, güvenlik gibi ihtiyaçlarınız cüzi bir miktar karşılığında tarafımızdan karşılanır. Fiyatlar hakkında bilgi almak için; Müşteri Destek Hattı: 0850 441 54 99

 

  • Yasal Yükümlülüklerimiz ve Güvenliğiniz

Konaklamanız boyunca güvenliğinizi kendimize emanet görüyoruz ve kiralık olan evlerimizde önceliğimizin sizlerin huzuru ve güvenliği olduğunu vurgulamak istiyoruz. Ziyaretçilerimizin mutluluğu kurum olarak bizim mutluluğumuzdur. Sitemiz tamamen yasal ve vergi mükellefidir.

 

Iğdır Aralık günlük Kiralık Daire

 

  • Daire özellikleri

 

-İlçede kiralık bulunan evlerimiz 1+1, 2+1, 3+1 ve mobilyalı ve beyaz eşyalıdır.

-Temizlik tarafımızca yapılır.

-Güvenlikli evlerde ziyaretçilerimiz ağırlanır.

-Kaloriferli evlerde konaklama imkânı sunuyoruz.

-24 saat sıcak su imkânımız vardır.

-Evlerde yedek çarşaf, yedek havlu, çatal, bıçak, tencere, tabak, tava gibi mutfak malzemelerini sizlere temin ediyoruz.

-Dairelerimizde fön makinesi, buzdolabı, TV, wifi, elektrikli ocak, kettle bulunmaktadır.

-Banyo malzemeleri; duşakabin, sabun, şampuan vb.