Hatay Dörtyol Günlük Kiralık Ev

ŞEHİR MERKEZİNDE EŞYALI GÜNLÜK DAİRELER

HATAY / DÖRTYOL /
  • Daire
120 İncele

ŞEHİR İÇİNDE FULL EŞYALI GÜNLÜK DAİRELER

HATAY / DÖRTYOL /
  • Daire
120 İncele

ŞEHİR İÇİNDE FULL EŞYALI GÜNLÜK DAİRELER

HATAY / DÖRTYOL /
  • Daire
120 İncele

Dörtyol Günlük Kiralık Ev

Herankirala.com Türkiye’nin bütün şehirlerinde ve tüm ilçelerinde günlük ev kiralama hizmeti sunmakta olan, yasal, güvenilir, kaliteli ve hesaplı bir internet sitesidir. Adresimizde müstakil evlerden dairelere kadar birçok farklı türde evleri günlük olarak kiralama imkanına sahipsiniz. Bununla birlikte herankirala.com adresinde, sahibi olduğunuz ev veya daireler için de kiralık ilanı verme olanağına sahipsiniz.

Dörtyol’un Bütün Mahallelerinde Ev Kiralayabilirsiniz

Yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi herankirala.com adresi Türkiye’nin neredeyse bütün ilçelerinde sizlere günlük ev kiralama hizmeti sunmaktadır. Hizmet sunduğumuz ilçelerden biri de Hatay’ın Dörtyol ilçesidir. Dörtyol günlük kiralık ev hizmeti çerçevesinde klimalı, kombili, ocaklı, mutfaklı, banyolu ve daha birçok özellik ve niteliğe sahip evlerimizi kiralayabilmektesiniz.

Dörtyol günlük kiralık daire hizmetimiz, Hatay’ın Dörtyol ilçesinin; Baş, Cumhuriyet, Çay, Fatih, İcadiye, İstiklal, Karşı, Kırıkköprü, Kurtuluş, Ocaklı, Özerli, Sanayi Yenişehir mahalleleri başta olmak üzere, daha birçok mahallesini de kapsamaktadır.

Evlerimizin Özellikleri

Hatay Dörtyol günlük kiralık ev hizmetimiz çerçevesinde sizlere sunulacak olan ev ve dairelerimizin genel nitelik ve özellikleri de aşağıda sizlere sunmuş olduğumuz gibidir:

  • Tüm evlerimizde TV, TV ünitesi, oca, klima, kombi, mutfak, banyo, mobilya ve ev gereçleri bulunmaktadır.
  • Daire tipi evlerimiz genel olarak 1+1 oda yapısına sahiptir.
  • Evlerimiz konum itibariyle bulundukları semtlerin merkezi bölgelerinde yer almakla beraber, par, bahçe, oyun alanları, alışveriş merkezleri ve otoparklara oldukça yakındır.
  • Evlerimiz için periyodik temizlik hizmetimiz mevcuttur.

En Hesaplı Fiyat Aralıkları

Herankirala.com adresinde karşılaşacağınız tüm evlerimiz için belirlenmiş olan fiyat aralıkları, her cebe ve her kesime uygun olacak şekilde belirlenmiştir. Eğer birebir görüşmeyle fiyat almak istiyorsanız www.herankirala.com adresimiz içerisindeki iletişim sayfamızda bulunan bilgiler doğrultusunda müşteri hizmetlerimiz ile görüşerek fiyat alabilirsiniz.

Periyodik Temizlik Hizmeti

Herankirala.com avantajlarından biri de yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi periyodik temizlik hizmetimizdir. Periyodik temizlik hizmetimiz sayesinde, kiralamış olduğunuz ev, temizlik ekiplerimizce düzenli olarak temizlenecektir.

Yasal ve Güvenli Hizmet Anlayışı

Herankirala.com tamamen yasal bir günlük ev kiralama sitesi olmakla beraber, yetkililer tarafından vergilendirilerek izinli olarak hizmetinize sunulmuştur. Ayrıca kiralayacağınız tüm evler, hem bulundukları mahallelerin en güvenli bölgelerinde yer almakta, hem de özel güvenlik şirketleri ile anlaşmalı olarak korunmaktadır.