Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

Belen Günlük Kiralık Ev

Herankirala.com Türkiye’nin 81 ilinde ve yüzlerce ilçesinde hizmet vermekte olan, yasal, güvenilir, kaliteli ve her bütçeye uygun bir günlük ev kiralama sitesidir. Herankirala.com adresi içerisinde dairelerden müstakil evlere kadar birçok türde konutu günlük olarak kiralama imkanına sahipsiniz. Bununla birlikte herankirala.com adresinde, sahip olduğunuz daire veya evleri için kiralım ilanı verme olanağınız da bulunmaktadır.

Hatay’ın Belen İlçesinde Hizmetinizdeyiz

Herankirala.com Türkiye’nin bütün şehirlerinde olduğu gibi Hatay’ın Belen ilçesinde de günlük ev kiralama hizmeti vermektedir. Belen günlük kiralık ev hizmeti kapsamında sizlere, klimalı, kombili, ocaklı, mutfaklı, banyolu ve daha birçok niteliği bulunan evleri kiralama fırsatı sunulmaktadır.

Belen günlük kiralık daire hizmetimiz kapsamında Hatay’ın Belen ilçesindeki Bakras, Derebahçe, Fatih, Halilbey, İssume, Muhlisali, Sarımazı ve Şenbük mahallelerinde istediğiniz niteliklere sahip evleri kiralayabilmektesiniz.

Ev ve Dairelerimizin Özellikleri

Hatay Belen günlük kiralık daire hizmetimiz kapsamın sizlere sunulacak olan ev ve dairelerimizin genel nitelikleri ise aşağıda sizler için detaylandırdığımız gibidir:

  • Tüm evlerimizde TV, TV ünitesi, banyo, mutfak, klima, kombi, ocak, buzdolabı, fırın, ev eşyaları ve mobilyalar bulunmaktadır.
  • Daire tipi evlerimiz 1+1 yapıya sahiptir.
  • Evlerimizin tümü, bulundukları mahallelerin merkezi bölgelerinde, park, oyun alanları, bahçe, alışveriş merkezleri, hastane ve otoparklara en yakın mesafededirler.

Ücretlerimiz Her Cebe Uygundur

Herankirala.com adresinde sizlere sunulmakta olan bütün ev ve dairelerin günlük kiralama ücretleri her bütçeye uygun olacak şekilde fiyatlandırılmıştır. Eğer fiyat almak istiyorsanız www.herankirala.com adresimizde bulunan iletişim sayfasındaki bilgiler doğrultusunda müşteri hizmetlerimize ulaşarak fiyat alabilirsiniz.

Temizlik

Herankirala.com ayrıcalıklarından biri de periyodik temizlik hizmetidir. Periyodik temizlik hizmeti çerçevesinde temizlik ekiplerimiz, kiralamış olduğunuz eve gelerek temizlik işlemini gerçekleştireceklerdir. Böylelikle tatiliniz boyunca hiç temizlik çilesi çekmemiş olacaksınız.

Yasalara Uygun ve Güvenli Bir Hizmet

Herankirala.com adresi, yasal prosedürlere uygun, yetkili merciler tarafından onaylı, izinli ve vergilendirilmiş bir şekilde sizlere hizmet sunmaktadır. Ayrıca adresimizde yer alan neredeyse tüm evlerimiz özel güvenlik şirketleri ile anlaşmalı olarak korunmaktadır. Halihazırda evlerimizin konumları da bulundukları mahallelerin en güvenli bölgelerindedir.