Gümüşhane Şiran Günlük Kiralık Ev

Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

Herhankirala.com 81 il de hizmet vermekte olup Türkiye’nin kiralık ev konusunda en güvenilir sitesidir. Günlük kiralayacağınız evlerin tamamen yasal olduğu ve tüm prosedürlere tamamen uygun olduğunu belirtmek isteriz. Kiralayacağınız her ev yasaldır. Sitemizde evlerle ilgi yazılanlar neyse o dur. Hiçbir kötü sürprizle karşılaşmazsınız. Sitemiz Türkiye’nin en güvenilir ve en kaliteli kiralık ev sitesidir. Her türlü soru ve görüşleriniz için sitemizde müşteri hizmetleri telefon numaramız vardır.

 

Aladağ ilçemizde siz değerli misafirlerimize günlük kiralık ev hizmeti veriyoruz. Evlerimiz 1+1 olup gayet geniş ve ferahtır. Doğal gazlı olup ocağından fırınına tam takımdır. Evlerimiz eşyalı olup gayet şık ve moderndir. Mutfaklarımız gayet kullanışlıdır. Salon kısmı ise ister dinlenmeniz isterseniz çalışmanız için gayet uygundur. Evlerimiz deki mobilyalar gayet rahattır.

Gümüşhane  günlük kiralık ev arıyorsanız doğru yerdesiniz siz değerli müşterilerimiz için verdiğimiz kiralık ev hizmetinden memnun kalmanız için uğraşıyoruz.

Herhankirala.com olarak Gümüşhane Siran günlük kiralık ev kapsamında aşağıuluköy mahallesi, Atkoyu, Ayderesi, Camiyanı, Duğuba, Kanyaş, Kekre, Köyiçi, Langas, melekli ,merkez, Ortaköy, özkürtün ve yukarıuluköy de günlük kiralık evlerimiz vardır. Gümüşhane ilimizin diğer nadide ilçelerinde ise birçok günlük kiralık evimiz mevcuttur.

 

DAİRELERİMİZ;


 

· EŞYALI OLUP GÜNLÜK İHTİYAÇLARINIZI KARŞILAYABİLECEĞİNİZ ŞEKİLDEDİR. 5 YILDIZLI OTEL KONFORUNDA GÜVENLİKLİDİR.

 

· TÜM FOTOĞRAFLAR GERÇEKTİR.

 

 

 

· MUTLAKA TÜM ÇIKIŞLARDA ÇARŞAF VE HAVLULAR DEĞİŞTİRİLMEKTE OLUP BU DURUM TEMEL KURALIMIZDIR.

 

  • Sınırsız internet

 

 

  •  led tv

 

  • Buzdolabı

 

  • Saç kurutma makinası

 

  • Su ısıtıcı ve 24 saat sıcak su.

 

  • İhtiyacınızı karşılayabileceğiniz mutfak malzemeleri

 

  • Misafirliğinizin sonunda can sıkıcı hiçbir extra ücret yok.(elektirik-su-doğalgaz) vb.
  •  

LED TV, Klima, Buzdolabı, Ocak, Fırın, Çamaşır ve Bulaşık Makineleri ve benzeri bir ev içerisinde bulunması gereken her türlü ihtiyacınızı karşılayacak gayet şık ve tamamen yenilenmiş dayanıklı ev ürünleriyle siz misafirlerimizin hizmetine sunulmuştur.

 

 

 

Temizlik

 

Dairelerimiz periyodik olarak temizlenmekte ve kullanılan veya kullanılmayan eşyaların hepsi siz değerli misafirlerimize gelmeden önce ve gittikten sonra ayrıntılı bir şekilde temizlenmektedir. Evlerimize geldiğinizde de ne kadar haklı olduğumuzu anlayacaksınız.

 

 

Tamamen Yasal

 

Güzide Gümüşhanenin  Siran günlük kiralık evleri tamamen yasal ve güvenilirdir. Kiraladığımız evlerimiz Türkiye Cumhuriyeti anayasalarınca belirlenmiş olan kanun ve esaslara göre kiralanıp usulünce vergilenir. Binalarımızda ve dairelerimizde her türlü hırsızlık vb. kötü olaylara karşın tüm önlemler alınmış olup tüm kiralık dairelerimiz fazlasıyla güvenlidir.

 

 

            Fiyat

Sitemizde yer alan tüm evlerimizin fiyatları piyasanın bayağı aşağısındadır. Siz değerli misafirlerimiz fiyat konusunda asla ama asla zorlanmayacak, kiraladığınız evlerin bu fiyatlara olmasına inanamayacaksınız. MİSAFİRLERİMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE AĞIRLAMAK KALDIKLARI  SÜRE BOYUNCARAHAT ETTİRMEK VE ONLARI MUTLU UĞURLAMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ KONUSUNDA UZMAN VE DENEYİMLİ KADROMUZ İLE GÜLER YÜZLÜ HİZMET   ANLAYIŞI TEMEL İLKEMİZDİR

Fiyatlar ve dairler hakkında hemen bilgi almak için iletişim numaralarımız yukarıdadır. Hemen arayın ve bu fiyata bu daireler nasıl oluyormuş öğrenin.