Gaziantep Yavuzeli Günlük Kiralık Ev

Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

Yavuzeli Günlük Kiralık Ev

81 ilde, Türkiye’nin her yerinde, birçok ilçe ve binlerce mahallede günlük kiralık ev hizmeti vermekte olan herankirala.com, turistik gezi ya da iş seyahatlerinizde sizin için en uygun konaklama alanlarını bulmanıza yardımcı olmaktadır. Çiftlik evi, müstakil ev, daire, yalı, residence, yalı daire, köşk & konak, yazlık ve villa gibi konaklama alanlarını günlük, haftalık ya da aylık olarak kiraya vermekte olan herankirala.com, tamamen yasal ve profesyonel bir şekilde bu işi sürdürmektedir. Yavuzeli günlük kiralık ev ve daireler de herankirala.com güvencesi ile size sunulmaktadır. Yavuzeli ilçesinde yer alan 44 mahallenin birçoğunda günlük kiralık ev ve daire bulunduran herankirala.com, Akbayır, Çimenli, Bakırca, Cumhuriyet, Ilıcak gibi mahallelerde de günlük kiralık dairelere sahiptir. Arzu ettiğiniz her tip günlük kiralık ev ve daireye sahip olan sitenin iletişim sayfasından destek alabilir, istediğiniz evi kolayca kiralayabilirsiniz.

Yavuzeli Günlük Kiralık Daire Özellikleri

  • 1+1 ve 2+1 daire ve ev seçenekleri bulunmaktadır.
  • Mutfak ve mutfak gereçleri (ocak, tabak, tencere, tava, bardak, masa, sandalye vb.)
  • Çift kişilik yatak
  • Wifi
  • Tv
  • Saç kurutma makinesi
  • Klima
  • Yatak örtüsü, battaniye ve yedek yastıklar
  • Kişiye özel nevresim takımları
  • Banyo gereçleri (havlu, tuvalet kağıdı, sabun, şampuan vb.)

Yavuzeli Günlük Kiralık Daire Fiyatları

Yavuzeli günlük kiralık daire fiyatları, bütçenizi yormayacak fiyat aralığında yer almaktadır. Kiralamak istediğiniz ev tipi ve konaklama sürenize göre detayları belirlemek için sitenin ana sayfasında yer alan destek hattından iletişime geçebilirsiniz.

Günlük Kiralık Daire Temizliği

Günlük kiralık ev ve dairelerin tamamı periyodik bir şekilde temizlenmektedir. Her gün düzenli olarak dairelerin temizlikleri yapılmakta, temiz havlu, çarşaf ve nevresim gibi ihtiyaçlar giderilmektedir.

Yasal Günlük Kiralık Daireler

Gaziantep Yavuzeli günlük kiralık ev ve dairelere sahip olan herankirala.com, günlük kiralık ev hizmetini yasal olarak sürdürmektedir. Vergilendirilmiş olan ve izinli bir şekilde günlük kiralık daireleri konaklamaya açan site, konukları için kiralamış olduğu ev ve dairelerin güvenliğine de büyük önem vermektedir. Günlük, haftalık ya da aylık olarak kiralayabileceğiniz günlük kiralık dairelerin güvenlik açısından size sorun teşkil edecek eksiklikleri bulunmamaktadır.