Gaziantep Şehit Kamil Günlük Kiralık Ev

MERKEZDE -ORJİNAL-KONBİLİKONFORLU- 1+1 LÜX EVİNİZ 0532 257 83 59

GAZİANTEP / ŞEHİTKAMİL /
50 İncele

Şehit Kamil Günlük Kiralık Ev

Yasal ve en kaliteli günlük kiralık daire sitesi olan herankirala.com, Türkiye’nin her bölgesinde, 81 ile ve ilçelerinde günlük kiralık daire hizmetini size sunmaktadır. Yıllardır günlük kiralık daire işinde kalitesini konuşturan herankirala.com, Gaziantep’te yer alan Şehit Kamil günlük kiralık ev seçeneklerini de size sunmaktadır. Şehit Kamil ilçesinde 144 mahalle bulunmaktadır ve birçok mahallede günlük kiralık dairelerimiz bulunmaktadır. Bu mahallelerin bazıları da Batıkent, Atakent, Aydınlar, Fatih mahalleleri olarak karşınıza çıkmaktadır. Günlük kiralık daireler 1+1 ve eşyalı olarak size sunulmaktadır. Evlerde banyo, mutfak, yatak odası ve oturma alanları bulunmaktadır. Ocak, kombi, klima gibi ihtiyaçlar da ev içerisinde bulunmaktadır.

Şehit Kamil Günlük Kiralık Daire Özellikleri

  • 1+1 ve 2+1 daire ve ev seçenekleri bulunmaktadır.
  • Mutfak ve mutfak gereçleri (ocak, tabak, tencere, tava, bardak, masa, sandalye vb.)
  • Çift kişilik yatak
  • Wifi
  • Tv
  • Klima
  • Yatak örtüsü ve yedek yastıklar
  • Kişiye özel nevresim takımları
  • Banyo gereçleri (havlu, tuvalet kağıdı, sabun, şampuan vb.)

Şehit Kamil Günlük Kiralık Daire Fiyatları

Şehit Kamil bölgesinde yer alan günlük kiralık dairelerin fiyatları oldukça uygundur. İster tek gecelik, isterseniz de uzun süreli konaklama yapmak isteyin, size özel fırsatlar her iki durumda da sunulacaktır. Bölgede yer alan ve beğendiğiniz günlük kiralık dairelerin fiyatlarını öğrenmek için iletişim sayfasında yer alan müşteri hizmetleri numarasından bilgi alabilirsiniz.

Günlük Kiralık Daire Temizliği

Şehit Kamil günlük kiralık daire ve evlerde temizlikler periyodik olarak yapılmaktadır. Uzun süre kalımlarda her gün talep ettiğiniz takdirde temizlik gerçekleştirilmektedir. Bunun dışında günlük ya da iki günde bir olarak periyodik bir biçimde günlük kiralık daire temizlikleri yapılmaktadır.

Yasal Günlük Kiralık Daireler

Gaziantep Şehit Kamil günlük kiralık ev ve günlük kiralık dairelere sizleri yönlendiren herankirala.com, bu işi tamamen yasal olarak gerçekleştirmektedir. Vergilendirilen ve izinli bir şekilde bu işi yapmakta olan herankirala.com’dan kiralayacağınız günlük kiralık daireler, ister iş gezisi isterseniz de turistik gezilerinizde en çok tercih edeceğiniz konaklama alanları olacaktır. Güvenlik konusunda da oldukça yeterli ve güvenli olan bu evlerde konaklayarak burada bulunduğunuz sürenin tadını çıkarabilirsiniz.