Gaziantep Karkamış Günlük Kiralık Ev

Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

Karkamış Günlük Kiralık Ev

Günlük kiralık ev ve daireler, hayatın en az bir döneminde ihtiyaç duyduğumuz konaklama alanlarından biri olarak karşınıza çıkmaktadır. Bazen iş seyahati, bazen ise turistik gezileriniz esnasında ihtiyaç duyacağınız günlük kiralık daireler, her zaman bir ev ortamını size sunmakta ve keyifli bir konaklama süresi geçirmenizi sağlamaktadır. 81 ilde günlük kiralık ev hizmeti vermekte olan herankirala.com, siz değerli konukları için birçok farklı tipte kiralık evi bünyesinde barındırmaktadır. Çiftlik evi, müstakil ev, daire, yalı, residence, yalı daire, köşk & konak, yazlık ve villa, bu konaklama seçenekleri arasında yer almaktadır. herankirala.com, Karkamış günlük kiralık ev seçeneklerini de size sunmaktadır. Gaziantep’in Karkamış ilçesinde 39 mahalle bulunmakta ve bu mahallelerin birçoğunda günlük kiralık evler yer almaktadır. Ayyıldız, Akçaköy, Gürçay ve Yarımca mahalleleri bunlar sadece birkaçıdır.

Karkamış Günlük Kiralık Daire Özellikleri

  • 1+1 ve 2+1 daire ve ev seçenekleri bulunmaktadır.
  • Mutfak ve mutfak gereçleri (ocak, tabak, tencere, tava, bardak, masa, sandalye vb.)
  • Çift kişilik yatak
  • Wifi - İnternet
  • Tv
  • Klima
  • Saç kurutma makinesi
  • Yatak örtüsü ve yedek yastıklar
  • Kişiye özel nevresim takımları
  • Banyo gereçleri (havlu, tuvalet kağıdı, sabun, şampuan vb.)

Karkamış Günlük Kiralık Daire Fiyatları

Karkamış günlük kiralık daire fiyatları oldukça uygundur. 15 gün ve üzerine konaklamalarda da kişiye özel indirimler yapılmaktadır. Konaklamak istediğiniz günlük kiralık daireyi seçmek ve fiyat bilgisi almak için sitenin ana sayfasında yer alan destek hattından iletişime geçebilirsiniz.

Günlük Kiralık Daire Temizliği

Karkamış ve diğer tüm bölgelerde yer alan günlük kiralık daireler, her gün düzenli olarak temizlenmektedir. herankirala.com sitesinden kiralayacağınız günlük kiralık daire ve evler, periyodik olarak temizlenmekte ve ihtiyaç duyulan her an temiz havlu, çarşaf ve yedek yastık gibi ürünler tedarik edilmektedir.

Yasal Günlük Kiralık Daireler

Günlük kiralık ev işini tamamen yasal ve vergilendirilmiş bir şekilde yürütmekte olan herankirala.com’un, Gaziantep Karkamış günlük kiralık ev ve daire seçenekleri de tamamen yasal bir şekilde kiraya verilmektedir. Güvenlik hususunda da oldukça titiz davranan site, kiraya vermiş olduğu ev ve dairelerin güvenlik açısından oldukça sağlam olduğunu da garanti etmektedir.