Eskişehir Çiftler Günlük Kiralık Ev

Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

ESKİŞEHİR ÇİFTELER GÜNLÜK KİRALIK EV

www.herankirala.com, Türkiye’nin 81 il ve ilçelerinde tamamen yasal olarak siz değerli müşterilerimize günlük kiralık ev hizmeti sunmaktadır. Kalite ve zarafetinden ödün vermeyen, kendi eviniz konforunda rahat, temiz, kullanışlı ve içinde her şeyi barındıran dairelerimizde günlük olarak kiralayarak size konaklama imkanı tanımaktayız.

ÇİFTELER GÜNLÜK KİRALIK EV

Ülkemizin en güzel şehirlerinden biri olan Eskişehir’e bağlı Çifteler ilçesi, merkeze 65 km uzaklıkta olmakla beraber bir saat gibi kısa bir sürede ilçeden ile geçiş imkanı sağlanmaktadır. Eskişehir Çifteler günlük kiralık daire arayan müşterilerimize Çifteler ilçesinin; Abbashalimpaşa, Başkurt, Çiftçi, Doğanay, Hayriye, Körhasan, Osmaniye, Sakarya, Yenidoğan, Zaferhamit, Adalar, Belpınar, Dikilikaya, Eminekin, Ilıcabaşı, Orhaniye, Sadıroğlu, Sarıkavak, Yenidoğan, Arslanlı, Çatmapınar, Dikmen, Erbap, Kadıkuyusu, Ortaköy, Saithalimpaşa, Yeni ve Yıldızören mahallerine olan uzaklıkları oldukça az olup, her mahallede günlük kiralık dairelerimiz bulunmaktadır.

ÇİFTELER GÜNLÜK KİRALIK DAİRELERİMİZİN ÖZELLİKLERİ

Çifteler günlük kiralık dairelerimiz sizler için özel olarak döşenmiş, kendinizi evinizin rahatlığında bulacağınız, temiz, hijyenik ve mutfağından yatak odasına dilediğiniz her şeyi barındırmakta olup özelliklerini maddeleyecek olursak;

  • 1 salon 1 yatak odası yani 1+1 olarak seçilmi
  • Mutfağında ocağından buzdolabına kadar istediğiniz her şeyi barındıran,
  • Klimalı
  • 7/24 uydu yayını
  • 7/24 ücretsiz wifi internet hizmeti
  • 7/24 sıcak su duş
  • Kombili
  • Ultra lüks yatak
  • Bina güvenlik hizmeti

DÜZENLİ OLARAK YAPILAN TEMİZLİK HİZMETİ

www.herankirala.com olarak sizler için Eskişehir Çifteler günlük kiralık evlerimiz, kiracı giriş çıkışlarından önce temizlenerek, banyo havlusundan yatak çarşaflarına kadar her şey temiz ve yeni olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

TAMAMEN YASALDIR

www.herankirala.com servisimiz Türkiye’nin 81 il ve ilçelerinde tamamen yasal olarak hizmet vermektedir. Vergilerimizin düzenli olarak ödendiğini belirtir, müşterilerimizin aklında bir soru işareti kalmamasını isteriz.

ÇOK UYGUN FİYATLAR

Siz de Eskişehir Çifteler’de günlük olarak uygun fiyatlarda kalacak yer arıyorsanız, www.herankirala.com sitemize giriş yapıp iletişim sayfamızdan destek hattımızdaki numarayı arayarak bize ulaşabilir ve günlük kiralık dairelerimiz hakkında aklınıza takılan her türlü soruyu bizimle paylaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizdeki günlük kiralık ev ilanlarına göz atarak kafanızda yer edinecek görsellere ulaşabilirsiniz.