Eskişehir Alpu Günlük Kiralık Ev

Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

ESKİŞEHİR ALPU GÜNLÜK KİRALIK EV

www.herankirala.com, Türkiye’nin 81 il ve ilçelerinde tamamen yasal olarak siz değerli müşterilerimize günlük kiralık ev hizmeti sunmaktadır. Kalite ve zarafetinden ödün vermeyen, kendi eviniz konforunda rahat, temiz, kullanışlı ve içinde her şeyi barındıran dairelerimizde günlük olarak kiralayarak size konaklama imkanı tanımaktayız.

ALPU GÜNLÜK KİRALIK EV

Ülkemizin en güzel şehirlerinden biri olan Eskişehir’e bağlı Alpu ilçesi, merkeze 40 km uzaklıkta olmakla beraber yarım saat gibi kısa bir sürede ilçeden ile geçiş imkanı bulunmaktadır. Eskişehir Alpu günlük kiralık daire arayan müşterilerimize Alpu ilçesinin; Ağaçhisar, Aktepe, Alapınar, Arıkaya, Bahçecik, Başören, Büğdüz, Belkese, Çardakbaşı, Çukurhisar, Dereköy, Esence, Fevziye, Gökçekaya, Gökçeoğlu, Güneli, Güroluk, Işıkören, Karakamış, Sarıkavak, Söğütçük, Özdenk, Uyuzhamam, Yayıklı ve Yeşildon mahallerine olan uzaklıkları oldukça az olup, her mahallede günlük kiralık dairelerimiz bulunmaktadır.

ALPU GÜNLÜK KİRALIK DAİRELERİMİZİN ÖZELLİKLERİ

Alpu günlük kiralık dairelerimiz sizler için özel olarak döşenmiş, kendinizi evinizin rahatlığında bulacağınız, temiz, hijyenik ve mutfağından yatak odasına dilediğiniz her şeyi barındırmakta olup özelliklerini maddeleyecek olursak;

  • 1 salon 1 yatak odası yani 1+1 olarak seçilmi
  • Mutfağında ocağından buzdolabına kadar istediğiniz her şeyi barındıran,
  • Klimalı
  • 7/24 uydu yayını
  • 7/24 ücretsiz wifi internet hizmeti
  • 7/24 sıcak su duş
  • Kombili
  • Ultra lüks yatak
  • Bina güvenlik hizmeti

DÜZENLİ OLARAK YAPILAN TEMİZLİK HİZMETİ

www.herankirala.com olarak sizler için Eskişehir Alpu günlük kiralık evlerimiz, kiracı giriş çıkışlarından önce temizlenerek, banyo havlusundan yatak çarşaflarına kadar her şey temiz ve yeni olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

TAMAMEN YASALDIR

www.herankirala.com servisimiz Türkiye’nin 81 il ve ilçelerinde tamamen yasal olarak hizmet vermektedir. Vergilerimizin düzenli olarak ödendiğini belirtir, müşterilerimizin aklında bir soru işareti kalmamasını isteriz.

ÇOK UYGUN FİYATLAR

Siz de Eskişehir Alpu’da günlük olarak uygun fiyata kalacak yer arıyorsanız, www.herankirala.com sitemize giriş yapıp iletişim sayfamızdan destek hattımızdaki numarayı arayarak bize ulaşabilir, aklınızdaki her türlü soruyu bizimle paylaşabilirsiniz. Sitemizdeki ilanlara da göz atarak günlük kiralık evlerimiz hakkında aklınızda yer edinecek görsellere de ulaşabilirsiniz.