Erzincan Üzümlü Günlük Kiralık Ev

Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

Erzincan Üzümlü Günlük Kiralık Daire

herankirala.com günlük kiralık ev ihtiyaçlarınızda 81 ilde verdiği güvenilir hizmetle her daim yanınızda olan, işlemlerin tamamen yasal çerçeve içerisinde tamamlandığı, süreli kiralama hizmeti veren bir kuruluştur.

Erzincan Üzümlü'de günlük kiralık ev hizmeti herankirala.com tarafından sağlamakta olup evler 1+1 konseptinde dizayn edilmiştir. Bir evde ihtiyaç olabilecek her şeye sahip olarak döşenmiş bu evlerde ısıtma sistemi olarak kombi kullanılmıştır. Evlerin her birinde klima mevcut olup, ev tam donanımlı bir şekilde mobilyalandırılmıştır. Ayrıca mutfakta doğalgaz sistemi ve ocak bulundurularak misafirlerin tüm ihtiyaçlarını giderebilmeleri için gerekli özen gösterilmiştir. 

herankirala.com Erzincan ili Üzümlü ilçesi içerisinde Akbulut Mahallesi, Babacan Mahallesi, Fatih Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi gibi birçok mahallede günük ev kiralama hizmeti vermektedir.

Üzümlü Günlük Kiralık Ev Özellikleri;

  • Evler her ihtiyaca uygun tasarlanmış olup evlerimizde;
  • - Salonda klima, oturma grubu, tv, sehpa;
  • - Mutfakta ocak, fırın, bulaşık makinesi, mikro dalga fırın, kettle, yemek masası ve sandalyeler;
  • - Yatak odasında yatak, elbise dolabı, komodin, bir adet şifonyer bulunmaktadır.
  • Tüm bunlara ek olarak mutfakta yemek takımları, bardaklar, çatal bıçak takımları, tencere takımları, yemek hazırlama ve sunum araç gereçleri hazır bulunmaktadır.

Dairelerin Fiyatlandırılması;

Dairelerimiz içlerinde bulundurdukları imkanlara göre oldukça ekonomiktir. herankirala.com otel konforunda ancak otelden daha uygun bütçelerle konaklama hizmeti sunmayı hedefler. Bu doğrultuda misafirlerimizin fiyatlandırma konusunda herhangi bir endişeleri olmaz. Fiyatlarla ilgili tüm detaylı bilgileri iletişim sekmesini tıklayarak ulaşabileceğiniz telefon numarasından öğrenebilirsiniz.

Dairelerin Temizliği

Dairelerimizdeki tüm eşyalar periyodik olarak temizlenmektedir. Özellikle hijyen kurallarına dikkat edilerek temizlenen evlerimizde misafirlerimizin çeşitliliği göz önünde bulundurularak temizlik yapılmaktadır. 

Kiralama İşlemi ile ilgili Yasal Çerçeve;

Kiralama hizmetinde kullandığımız dairelerimizin kiralama işlemleri tamamen yasal çerçeve içerisinde yürütülerek süreç kiralayan ve kiralanan tarafından da güvence altına alınır. Bunun yanısıra kiralama işlemlerinden elde edilen gelirler vergilendirilmiş kazanç statüsünde yer almaktadır.

Tüm bunlara ek olarak Erzincan Üzümlü günlük kiralık ev hizmeti kapsamında kiralayacağınız evler son derece güvenlidir ve evlerin bulunduğu binaların fiziksel güvenliği de sağlanmıştır.