Erzincan Tercan Günlük Kiralık Ev

Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

Erzincan Günlük Kiralık Ev

Günlük kiralık ev arıyorsanız ve küme güveneceğinizi bilmiyorsanız, yasal ve izinli olan sitemizi ziyaret ederek yardımlarımızı alabilirsiniz. Heran Kirala sitesi olarak ülkemizin bütün illerinde ve ilçelerinde günlük kiralık evler hakkında bilgi vererek hem kiraya vermenize yardımcı olmaktayız hem de kiralamak isteyen vatandaşlarımıza ev çeşitlerini sunmaktayız.

Erzincan günlük kiralık daire için sayfamızı ziyaret ederek dilediğiniz ücrette ev bulabilirsiniz. Evlerimizde ocak, kombi ve klima mevcuttur. Mutfakta beyaz eşyamız vardır ve evlerimiz eşyalıdır. Dilerseniz otoparkı bulunan dairelerinizi seçerek park sıkıntısı çekmemiş olursunuz.

Tercan’da günlük kiralık evler için sayfamıza uğrayın ve aramanızı kolaylıkla gerçekleştirin. İlçemizin Atatürk Mahallesi, Fatih Mahallesi ve Yavuzselim Mahallesi gibi bir çok mahallesinde dilediğiniz ücret ve özellikte evlerimiz bulunmaktadır.

Evlerimiz nasıldır?

  • Evlerimiz eşyalıdır.
  • Evlerinizde mutfak tamamen donatılmıştır. Ocak, fırın gibi beyaz eşyalarımız mevcuttur. 
  • Evlerimiz doğalgazlı ve klimalıdır.
  • Asansörlü dairelerimiz mevcuttur.
  • Otoparklı evlerimiz vardır. 
  • Dairelerimiz 7/24 kamera ile izlenmektedir. 
  • Marketlere yakın konumda evlerimiz bulunmaktadır. 
  • Dairelerimizde Wifi hizmeti sunarak sosyal medyayı kullanmanıza ve internetten dilediğiniz işlemi yapabilmenize imkan sağlıyoruz.
  • Evlerimizden her yere ulaşım imkanı vardır.

Oldukça hesaplı daireler

Tercan günlük kiralık daire fiyatlarımız oldukça hesaplı ve herkese uygundur. Dilediğiniz dairenin fiyatını öğrenmek bir telefon kadar uzağınızdadır. Sitemizi ziyaret ederek Müşteri Hizmetleri ile iletişim kurabilir ve beğendiğiniz her bir evin ücretini öğrenebilirsiniz. Otel fiyatlarının yüksekliğinden ve otel ortamından çekiniyorsanız kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz dairelerimize hemen göz atmalısınız.

Temizlik

Evlerimizin tümü eksiksiz olarak sıklıkla temizlenmekte ve silinmektedir. Eşyalarımız kontrol edilerek sizlere teslim edilir ve rahat ve güvenli bir şekilde kalmanız için olanak sağlanır. Evlerimizin temizliği sitemizdeki resimlerde görüldüğü gibi en üst düzeyde ve istediğiniz şekildedir. Sizlerin sağlığını tehdit edecek hiç bir şeye izin vermemekteyiz.

Güveniniz bizim servetimizdir. 

Sitemizde ulaşabilmeniz amacıyla yer alan tüm dairelerimiz için izin alınmış ve vergilendirilerek yasal bir şekilde sizlere sunulmuştur. Dairelerimizin girişlerinde 7 gün 24 saat izlenmek için bulunan kameralar mevcuttur. Sizlerin güvenliği ve bize güvenerek evlerimizi seçip kalmanız bizler için çok önemlidir.