Erzincan Otlukbeli Günlük Kiralık Ev

Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

Otlukbeli Günlük Kiralık Daire

Günlük daire kiralama hizmeti veren herankirala.com 81 ilde ve her ilçede günlük konaklama ihtiyaçlarınızda kaliteli hizmeti ile yanınızda. Özellikle sıklıkla seyahat eden çalışanlar tarafından tercih edilen günlük kiralık daireler, ev konforundan tatilde de vazgeçemeyenlerin sıklıkla tercih ettiği konaklama yöntemlerinden de bir tanesi. 

Otlukbeli günlük kiralık ev hizmetimiz Otlukbeli Fatih mahallesi, Mehmet Akif Ersoy mahallesi, Şehitler mahallesi gibi birçok mahalleyi kapsamaktadır.

Tam Donanımlı Daireler

Dairelerimiz 1+1 olarak dizayn edilmiş ve tam donanımlı olarak hazırlanmıştır. Her mevsim için ihtiyaçlar düşünülmüş ve sıcak yaz günleri için klima ve soğuk kış günleri için kombili ısıtma sistemi döşenmiştir. Mutfakta ocak dahil tam teşekküllü bir ev ortamı sağlanmıştır. 

Dairelerin İç Donanımları;

  • - Salon oturma grubu
  • - Televizyon
  • - Sehpalar
  • - Yemek masası ve sandalyeler
  • - Ocak
  • - Fırın ve mikro dalga fırın
  • - Yatak
  • - Elbise dolabı ve komodinler

Tüm bunlara ek olarak yemek takımı, çatal bıçak takımları, tencere takımı, bardaklar gibi yemek hazırlama ve servis araç gereçleri de evlerimizde bulunmaktadır. 

Erzincan Otlukbeli Günlük Kiralık Ev Fiyatlandırması

Dairelerimiz son derece ekonomik olup,  misafirlerimizin seyahatlerini ev konforundan ödün vermeden gerçekleştirmesi amacıyla cazip fiyat teklifleri sunulmuştur. Fiyatlandırma konusundaki tüm bilgileri iletişim sayfamızdan ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri numaramızı arayarak öğrenebilirsiniz. 

Günlük Kiralık Dairelerimizin Temizliği

Dairelerimizin temizliği periyodik olarak yapılmakta ve temizlik hizmetleri için profesyonel kişiler tercih edilmektedir. Müşteri yelpazemizin çeşitliliği de göz önünde bulundurularak hijyen kuralları çerçevesinde sağlığı tehdit etmeyecek materyaller ve yöntemler eşliğinde müşterilerimize hijyenik ortamlar sağlanmaktadır. Bu konuda çocuklu ailelerin ihtiyaçları da düşünülmüş ve ihtiyaca yönelik tedbirler alınmıştır. 

Dairelerimizin Güvenliği

Dairelerimizin genel güvenliği kesinlikle bir endişe konusu olmayıp, dairelerimizin bulunduğu binaların fiziki güvenliği de temin edilmektedir. Bu konuda da yine çocuklu ailelerin ve özel ihtiyaçları bulunan misafirlerimizin talepleri göz önünde bulundurulmuş ve misafirlerimizin öncelikleri belirlenerek hizmetlerimiz şekillendirilmiştir. 

Daha detaylı bilgi almak, aklınıza takılan her konuyu danışmak ve geri kalan sorularınız için müşteri hizmetlermize ulaşabilirsiniz.