Erzincan İliç Günlük Kiralık Ev

Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

www.herankirala.com ailesi olarak, tatillerinde ve iş seyahatlarinde ev sıcaklığını otele tercih edenlerin tüm beklentilerine cevap veriyoruz. Türkiye'nin 81 ilinde ve bağlı ilçelerde, yaygın hizmet sunum olanağına sahibiz. Ayrıca; günlük kiralık ev seçeneğine sıcak bakan, fakat yasallık, temizlik ve hizmet kalitesi konularında endişe olanların tüm şüphelerini giderecek üst düzey bir hizmet kalitesi benimsemiş durumdayız. 

www.hemenkirala.com; kır evi, yalı dairesi, müstakil ev, apartman dairesi gibi farklı seçenekler sunarak hayatın rutininden bunalanlar için küçük kaçamaklar yapmaya da imkan tanıyan bir platform. 

Erzincan İliç'te; kişi, aile, ve küçük seyahat grubu konkalmasına uygun 2+1 ve 3+1 apartman dairesi seçeneklerimizle, konaklamalarında günlük kiralık daire tercih eden misafirlerimizin her türlü beklentilerini karşılama iddiasındayız. 

Sunduğumuz Seçeneklerin her biri, temel konaklama ihtiyaçlarının yanı sıra, medeni ihtiyaçlara da cevap verecek, misafirlerimize, gecelik konkalmalarında da ev sıcaklığı yaşatabilecek donanımdadır. 

Evlerimizde; 

-Salon, Mutfak ve yatak odası mobilyaları

-Ocak

-Klima

-Televizyon Ünitesi

-Otopark

-Wi- fi ve diğer internet alt yapısı, 

misafirlerin yaşam konforlarına hizmet verebilecek şekilde, faal durumdadır. İliç ve Erzincan kent merkezinin yanı sıra; Çayırlı, Kemah, Kemaliye, Otlukbeli, Refahiye, Tercan ve Üzümlü'de de üst düzey hizmet kalitesi ve zengin günlük kiralama seçenekleriyle siz değerli misafirlerimizin hizmetindeyiz. 

Günlük ev kiralamada; erişimi kolay, güvenli ve konforlu konaklama seçenekleri sunumumuz, sadece kendi hizmet grubunda değil, diğer konaklama seçenekleriyle karşılaştırıldığında da uygun fiyatlarla hizmetinize sunulmaktadır. Türkiye'nin neresinde olursa olsun, her bütçeye uygun, güvenli ve temiz konaklama için www.hemenkirala.com müşteri hizmetlerini arayıp bilgi almanızı tavisye ederiz. 

Günlük ev kiralama hizmetleri sunumumuz, yetkili mercilerin izniyle, yasaların takdir ettiği çerçevede gerçekleşmektedir. Vergi ve diğer yasal yükümlülüklere tabidir. 

Misafirlerimizin güvenliği, www.hemenkirala.com müşteri hizmetlerinin öncelikleri arasında ilk sırayı almaktadır. Günlük kiralamaya konu olan evlerimizin temel güvenlik değerlendiremeleri yapılmakta, misafirlerimize güvenli ev teslim edilmektedir. 

Bir diğer önceliğimizse; temizliktir. Günlük kiralamaya konu olan evlerimiz düzenli olarak temzilenmekte, misafirlerimizin gönül rahatlığıyla kullanacakları bir titizlikle kontrol edilmektedir. Hizmet sunumuz, temel hijyen kurallarına uygun olarak yapılmaktadır.