Edirne Havsa Günlük Kiralık Ev

Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

Edirne Günlük Kiralık Ev

Günlük kiralık ev arıyorsanız sizler için Heran Kirala en doğru adrestir. Türkiye'nin 81 ilinde ve tüm ilçelerinde hizmet vermekte olan site sizlerin rahatlığı için hiç bir detayı atlamıyor.

Hem rahatlığınızı hem de bütçenizi düşünen sitenin yayınladığı görsellerle sunduğu hizmet tamamen birbiriyle uymaktadır. Herhangi bir güven sorunu yaşamanıza fırsat vermeyen site tamamen yasaldır ve tek düşündüğü sizlerin rahatlığı ve bu rahatlığa dilediğiniz bütçeyle ulaşabilme imkânı sunmaktır.

Sitemiz Edirne Havsa günlük kiralık daireler için sizlere bulunmaz fırsatlar sunmaktadır. Dairelerimiz herkese, her genişlikte aileye uygun şekilde tasarlanmış olduğundan dilediğiniz genişlikte bulabilirsiniz. Dairelerimizde aradığınız her eşya mevcuttur, kombi ve klima bulunmaktadır.

Havsa günlük kiralık evlerimiz ilçenin Cumhuriyet Mahallesi, Hacıgazi Mahallesi gibi birçok mahallesinde mevcuttur. Yapmanız gereken tek şey siteye girerek dilediğiniz ev türünü seçip fiyat aralığını da girerek aramanızı yapmak ve çıkan sonuçları değerlendirerek seçiminizi gerçekleştirmektir..

Evlerimizin Özellikleri

  • Evlerimizin tamamı eşyalıdır.
  • Mutfak malzemeleri eksiksizdir, ocak, fırın vardır.
  • Her aileye göre dairemiz bulunmaktadır:1+1, 2+1, 3+1.
  • Apartmanlarda asansörler vardır.
  • Dairelerimiz doğalgazlı ve klimalıdır.
  • Alışverişler için yakın konumlarda marketler bulunmaktadır.

Herkese Uygun Fiyatlar

Fiyatlarımız oldukça uygun olmakla birlikte herkesin bütçesine ayrı hitap etmektedir. Eğer fiyatlarımızı merak ediyor ve öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey sitemizin iletişim bölümünde yer alan Müşteri Hizmetlerinin telefon numarasını arayarak detaylı bilgiye ulaşmaktır. Evlerimizin fiyatları ile ilgili detaylı bilgiye ulaştıktan sonra kararınızı daha kolay verebilirsiniz.

Temizlik Önceliğimizdir

Tüm dairelerimiz düzenli olarak temizlenmekte ve hiç bir dairemizde toz dahi bulunmamaktadır. Rahatlığın bir nedeni de temizliktir ve dairelerimizde temizlikten asla ödün verilmemektedir. Sağlığınız bizler için çok önemlidir ve bundan dolayı sağlığınızı tehlikeye atacak bir durumu sizlere yaşatmamak bizlerin en büyük görevidir.

Güvenebileceğiniz en doğru adres

Sitemiz hizmetini vergilendirip tüm izinlerini alarak sizlere sunmakta ve tamamen yasal olarak faaliyet göstermektedir. Güven kaygısı yaşamanıza olanak tanımayan sitemizde gördüğünüz Havsa günlük kiralık dairelerde tüm binalar 7 gün 24 saat güvenlik kameralarıyla izlenmekte ve korunmaktadır.