Edirne Enez Günlük Kiralık Ev

Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

Heran.kirala.com ile günlük kiralık daireler 

Heran.kirala.com sitesi, 81 ilde hizmet vererek günlük kiralık daireler kiralamaktadır. Oldukça uygun fiyatlara, son derece güler yüzlü ve uzman ekibi ile müşterilerine kaliteli daireler sunmaktadır. Heran.kirala.com sitesi sayesinde kiralanan evler tamamen yasal olup denetime ve vergilendirilmeye tabii tutulmaktadır. Yani müşteriler için son derece güvenli ortamlar oluşturulmaktadır. 

Son derece kullanışlı evler

Edirne Enez'de günlük kiralık evler de kiralamakta olan firma, müşterileri için oldukça kullanışlı ve kaliteli evler hazırlamıştır. Evler 1+1 şeklinde olup, siz değerli müşterilerin rahatlığı ve konforu için kaliteli eşyalarla döşenmiştir. Daireler mutfak, salon, yatak odası ve banyodan oluşmaktadır. Mutfakta her an keyifle yemek yapabilmeniz için ocak, buzdolabı ve çeşitli mutfak eşyaları bulunurken, salonda ise keyifle vakit geçirmeniz için televizyon ve koltuklar bulunmaktadır. Tüm günün yorgunluğunu atabileceğiniz yatak odasında ise son derece konforlu ve rahat yataklar ve eşyalarınızı yerleştirebilmeniz için gardroplar bulunurken banyolarda ise havlular ve saç kurutma makinası mevcuttur. Enez'de günlük kiralık daire kiralayan müşterilen sadece kendi kişisel eşyalarını alıp gelmesi yeterli olacaktır. 

Enez'in her mahallesinde kiralık daireler

Enez'in Gaziömerbey Mahallesi, Yeni Mahallesi ve diğer tüm mahallelerinde günlük kiralık daireler mevcuttur. Uygun fiyatları ile birlikte kalite ve konfordan ödün vermeyen firmanın, internet sitesinde bulundurduğu müşteri hizmetleri numarasını arayarak daieler hakkında daha ayrıntılı bilgiye sahip olup daire fiyatları hakkında da bilgi almak mümkündür. 

Hijyenik ortamlar 

Daireler oldukça kaliteli temizlik malzemeleri ile periyodik olarak uzman temizlik ekiplerimiz tarafından temizlenmektedir. Kiralanan daireler müşteriler gelmeden önce temizlenmekte ve müşteriler gittikten sonra her daire ayrıntılı bir biçimde tekrar temizlenerek ilk haline döndürülmektedir. Tüm yatak çarşafları, yastık kılıfları, havlular yıkanıp temizlenerek yerlerine yenileri konulmaktadır. Böylece yeni gelecek olan müşteriler için son derece hijyenik ortamlar oluşturulmaktadır. Ayrıca tüm mutfak araç gereçleri de temizlenmektedir. Müşterilerin rahat bir şekilde kullanması sağlanmaktadır. 

Tüm daireler güvenlidir

Enez'de günlük kiralık daire olarak ve diğer tüm il ve ilçelerde seçilen daireler oldukça güvenlikli apartmanlardan seçilmiş olup müşterilerin güvenli ve huzurlu ortamlarda kalması sağlanmaktadır.