Bursa Orhangazi Günlük Kiralık Ev

Villa Atroa - Göle Tamamen Sıfır Havuzlu Lüks Villa (8 Kişilik)

BURSA / ORHANGAZİ
 • Villa
1500 İncele

Villa Atroa - Göle Tamamen Sıfır Havuzlu Lüks Villa (4 Kişilik)

BURSA / ORHANGAZİ
 • Villa
900 İncele

Villa Atroa - Göle Tamamen Sıfır Havuzlu Lüks Villa (2 Kişilik)

BURSA / ORHANGAZİ
 • Villa
500 İncele

                                            İSTEĞİNİZE GÖRE KİRALIK DAİRELER

www. herankirala.com sitesi Türkiye' nin en büyük günlük kiralık daire sitesidir. Türkiye' nin 81 ilinde hizmet veren site ihtiyaçlarınıza ve kriterlerinize uygun daireler bulmanıza yardımcı olmaktadır. Tamamen yasal hizmet sağlayan site, sizlere sağladığı kriterler ile memnuniyetinizi kazanacaktır. Türkiye' nin her yerinde kiralık daire bulma imkanı sağlamaktadır. Orhangazi günlük kiralık ev ihtiyacı olan kişi, siteden kriterlerine uygun daire kiralayıp, konaklamasını burada geçirme şansına sahip olmaktadır.

Günlük kiralık ev

Bursa Orhangazi günlük kiralık ev ihtiyacındaysanız www. herankirala.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Orhangazi' de mevcut başka kriterler ve lokasyonlarda ev bulma şansına sahipsiniz. Bunlara ek olarak ihtiyacınıza göre oda sayısı ve farklı kriterlerde daire veya ev bulabilirsiniz. Özel bahçe ve havuzlu evler bulabileceğiniz gibi, daha küçük apartman daireleri de seçenekleriniz arasında olabilir. İznik gölüne manzaralı bir villa arayışındaysanız siteye göz gezdirebilirsiniz.

Villa özellikleri

 • 8- 9 kişilik kapasitelidir,
 • Özel havuz ve özel bahçesi mevcuttur,
 • Göle sıfır,
 • Kalorifer, şöminenin yanısıra eğlenceli vakit geçirmeniz adına karaoke sistemi bulunmaktadır,
 • Wifi hizmeti mevcuttur,
 • Televizyon ve kişisel bakımınız için gerekli tüm aletler mevcuttur,
 • Barbekü ve mangal keyfi yaşamanız için gerekli tüm malzemeler elinizin altındadır,
 • Mutfak ihtiyacınızın karşılanması için gerekli her şey bulunmaktadır.

Fiyat, detaylı bilgi

Orhangazi günlük kiralık daire kiralayabileceğiniz gibi başka il ve ilçelerde de kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İhtiyaç ve isteklerinize göre şekillenen seçeneklerden size en uygununu temin edebilirsiniz. Fiyatları her bütçeye göre mevcut olmakla birlikte ücret olarak da sizi memnun edecek ölçüdedir. Fiyat hakkında bilgi almak için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinin telefon numarasına ulaşmak için ise www. herankirala.com sitesine girip, iletişim bölümünden numarayı alabilirsiniz.

Yasal ve güvenli

www. herankirala.com sitesi tamamen yasal bir şekilde işlem sürdürmektedir. Günlük kiralık ev ihtiyaçlarının giderilmesi için varolan site bu işlemi yasal yollarla sürdürmektedir. Güvenli bir şekilde konaklama yapmanız için gerekli önlemler alınmıştır. Sizlere konforlu bir konaklamanın yanısıra güvenle keyifli zaman geçirebileceğiniz bir yaşam alanı bulma şansını tanımaktadır.