Bursa Gemlik Günlük Kiralık Ev

küçük kumla günlük kiralık

BURSA / GEMLİK /
  • Daire
100 İncele

BURSA GÜNLÜK KİRALIK EV

  Günümüzde Türkiye'nin 81 farklı ili ve yüzlerce ilçesinde günlük kiralık ev hizmeti sunan herankirala.com,  yasal ve güvenilir bir kiralama sitesi olup , kolaylıkla isteğinize ve gideceğiniz il ve ilçede uygun günü birlik veya birkaç günlük , kiralık ev bulmanıza yardımcı olur . Herankirala.com sayesinde hangi şehre gidecek olursa olsun müşterilerimiz internetten kolaylıkla ulaşabildikleri bilgi ve resimlerle evlerini beğenip kiralamaktadır. Güven veya hizmet problemi yaşamayan müşterilerimiz bir sonraki seyahatlerinde de bize uğramadan kalacak yer ayarlamamaktadır. Gelişmiş hizmet anlayışımız ve müşteri memnuniyeti odaklı olan hedeflerimizle kurulan herankirala.com şuanda 81 ilde de hizmet vermektedir.

  Bursa'nın Gemlik ilçesi, Bursa merkezden 30 km , Yalova dan ise 40 km gibi bir uzaklıkta olup, orta noktalarında olması ayrıcalığıyla bu iki güzel şehre de yakın olan bir deniz kenarı ilçesidir. Denize sıfır restoranları, göz alabildiğine zeytin bahçeleri, köy kahvaltıları, ve eşsiz havasıyla gelenlerin beğeni ve hayranlığını kazanan bir ilçedir. Gemlik günlük kiralık ev, bu güzel ilçede günlük kiralık ev hizmeti sunmaktadır. Kumla caddesi, Cumhuriyet caddesi  ve Orhangazi caddesi gibi merkezi ve en önemli noktalarında de bulunan evlerimizden isteğinize göre sahile yakın bir yerden de kiralayabilir, deniz kokusunu içinize her fırsatta çekebilirsiniz, akşamları sahile yürüyüşe çıkabilir veya akşam yemeğini güzel bir balıkla taçlandırabilirsiniz. 

  Evlerimiz, isteğe göre 1+1 veya 2+1, 3+1 gibi farklı seçeneklerde olup,  eşyalı ve günlük ihtiyacınız olabilecek şekilde kurulmuş durumdadır. Mutfak ve ocak bulunan evlerimizde isteğe göre kendiniz evinizde gibi yemek yapabilirsiniz. Aynı zamanda kombi, klima gibi ihtiyaç duyabileceğiniz her şey evlerimizde mevcuttur. 

 Yasal ve güvenilir olan ev ve sitemizde rahatlıkla ev kiralayabilir, ayrıca rahatlıkla konaklayabilirsiniz. Evlerimiz vergilendirilen ve izinli olup aklınızda hiçbir soru işareti bırakmayacak özelliklerde dir.

  Temizliği asla ihmal edilmeyen evlerimizde rutin olarak temizlik yapılmaktadır, böylece ev konforunu sağlamış bulunuyoruz.Fiyat açısından piyasaya göre son derece makul olan evlerimiz, internet sitemizden de görebileceğiniz üzere farklı fiyat seçeneklerinde ve gayet uygundur. Herankirala.com dan bakarak Bursa Gemlik günlük kiralık evlerimizden kiralayabilirsiniz.