Bitlis Adilcevaz Günlük Kiralık Ev

Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

Bitlis Günlük Kiralık Daire

herankirala.com Türkiye'nin 81 ilinde günlük ve dönemsel daire kiralama hizmeti sunan online bir platform olarak gerek iş seyahatlerinizde, gerekse tatil amaçlı seyahatlerinizde size özel otel konforunda lüx daireleriyle her an yanınızda.

Bitlis Günlük Kiralık Ev hizmetimiz Bitlis'ın Adilcevaz tüm mahallelerini kapsamaktadır. Dairelerimizin formatı 1+1 olup kapalı mutfak sistemiyle yapılmış, yatak odası, oturma odası ve banyodan oluşmaktadır. Dairelerimizde birinci sınıf mobilyalar kullanılmıştır ve her ihtiyaca yönelik gereçlerle donatılmıştır. Mutfakta kendi yemeğinizi kendiniz pişirebilmek için kullanıma hazır bir adet ocak ve fırın bulunur ve böylelikle konaklamanızın saatlik planlamalarında özgür olabilirsiniz!

Daireler içerisinde;

- Oturma grubu

- Televizyon

- Uydu yayını

- Buzdolabı

- Çamaşır makinesi

- Bulaşık makinesi

- Ocak

- Fırın

- Küçük ev aletleri (kettle, mutfak robotu, mikrodalga fırın, saç kurutma makinesi, ütü, ütü masası, ekmek kızartma makinesi, vb.) gibi bir evde olması gereken tüm gereçler bulundurulmuştur. Dairelerimizde her misafirimizin kendi yemeğini pişirebilmesi için yemek hazırlama, pişirme ve sunum gereçleri de (yemek takımları, tencere ve çatal kaşık bıçak takımları, bardaklar, vs.) düşünülmüş, tamamı eksiksiz olarak konforlu bir konaklama için misafirlerimizin kullanımına sunulmuştur.

Temizlik İşlemleri

Tüm dairelerimizin temizliği her misafirimiz için özenle yapılmakta olup, temizlik için profesyonel ekiplerle çalışmaktayız. Sağlık koşullarını adilcevazde tutarak misafirlerimiz için hijyenik koşullar oluşturuyor, çocuklarınıza değer veriyoruz.

Güvenlik Tedbirleri

Dairelerimiz kiralama hizmetine sunulmadan önce ekspertizden geçer ve gerekli güvenlik koşulları oluşturulur. Kiralama hizmetine konu olan dairelerin konumları güvenlik koşulu önceliklendirilerek seçilir ve çocuklu misafirlerimizin ihtiyaçları da göz önünde bulundurulur.

Kiralama Prosedürleri

Bitlis Günlük Kiralık Ev hizmetinden edilen gelirler vergilendirilmiş kazanç grubuna dahil olur ve tamamıyla yasaldır. Kiralama prosedürleri de karşılıklı güven ilkesi gözetilerek yasal çerçeve içerisinde gerçekleştirilir.

Dairelerimizin seyahatlerin amaç ve çeşitlerine göre geniş yelpazede tutulması ve her ihtiyacı karşılaması birincil önceliğimiz olup bunun yanısıra da her bütçeye hitap etmeyi amaç edinmekteyiz. Dairelerimizin fiyatlandırması ile ilgili detaylı bilgi almak ve sizin talepleriniz doğrultusunda uzmanlarımızın size uygun daireyi seçmenize yardımcı olması için lütfen müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçin.