Aydın Yenipazar Günlük Kiralık Ev

Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

Yenipazar Günlük Kiralık Ev

Son zamanlarda ülkemizde yaygınlaşmaya başlayan günlük kiralık evler özellikle iş seyahatlerinde otelde kalmak istemeyip daha konforlu ve ekonomik bir konaklama deneyimi yaşamak isteyenler için bir alternatif haline gelmiştir. Bunun yanında tatilde kendilerine has, rahat hareket etmek isteyen aileler, arkadaş grupları için de otellere göre çok daha ekonomik ve rahat bir tatil sunmaktadır.

herankirala.com'da da bu ekonomik ve rahat konaklama deneyimini yaşamanız için 81 ilde, çok geniş bir yelpazede, her kesime uygun evler bulunmaktadır. Bu uygulama tamamen yasal olup son derece kaliteli ve profesyonel bir şekilde yönetilmektedir.

81 ilde hizmet veren bu sistemin Yenipazar'daki günlük kiralık dairelerine bakacak olursak:

Bu dairelerde her yerde olduğu gibi 1+1'den tutun da 6+1'e kadar daire bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra evlerde televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, sıcak su, ev içinde günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz alet edevatlar, klima, kombi bulunmaktadır.

Doğu Mahallesi, Çavdar Mahallesi, Çulhan Mahallesi,  Donduran Mahallesi, Hükünet Mahallesi, Paşaköy Mahallesi, Koyunlar Mahallesi, Karaçalı Mahallesi, Hacıköseler Mahallesi, Direcik Mahallesi gibi birçok yerde evler bulunmaktadır. 

Yenipazar günlük kirali evlerin Genel Özellikleri

-Mutfak
-Klima
-Televizyon
-Temel ihtiyaçlar için alet edevat
-Buzdolabı
-Çamaşır makinesi
-Sıcak su
-Şezlonglar (Eğer havuz varsa)

-Kombi


Aydın Yenipazar Günlük Kiralık Evlerin Fiyatları

Genel olarak otellere kıyasladığımız zaman fiyatların çok daha ekonomik olduğunu görmekteyiz. Seçtiğiniz evin rezervasyon yaptırmak istediğiniz sezondaki müsaitlik durumunu ve fiyat bilgisini almak için müşteri temsilcisiyle iletişime geçebilirsiniz.

Temizlik

Evler her zaman yeni konaklayan gelmeden önce ve daire boşaltıldıktan sonra periyodik olarak temizlenir. Evdeki nevresim takımları, havlular ve mutfaktaki kullanılacak olan malzemeler her misafir için ayrı olarak yıkanıp geriye konulur.

Güvenlik

Akıllarda oluşan soru işaretlerinden bir tanesi de bu sistemin güvenilir olup olmadığı konusudur. Günlük kiralık evlere son dönemde ruhsatlı olma zorunluluğu getirilmiştir. İşletmecinin yapacağı "geçici konaklama sözleşmesi" ile tamamen devlete kaydının olduğunu anlayabiliriz.

Aynı zamanda konutlar son derece güvenlikli olup grup olarak da tek başınıza da huzurla, dilediğiniz gibi konaklayabilirsiniz.