Antalya Konyaaltı Günlük Kiralık Ev

Antalya Konyaaltı' nda Lüks Havuzlu Kiralık Villa/ villa Sema

ANTALYA / KONYAALTI / ARAPSUYU
  • Villa
18 İncele

RESİMLER ORJİNAL RESİMLERDİR GÜNLÜK 75 TL DEN 3+1 KİRALIK LÜKS DAİRELER K.KARTI GEÇERLİDİR

ANTALYA / KONYAALTI /
  • Daire
75 İncele

CANTAŞ A.Ş  KURUMSAL FİRMAMIZ GÜVENCESİ İLE 65 TL DEN GÜNLÜK 2+1 LÜKS KİRALIK DAİRELER

ANTALYA / KONYAALTI /
  • Daire
65 İncele

TEMİZ KONFORLU KİRALIK 1+1 - 2+1 RECİDENCE

ANTALYA / KONYAALTI /
  • Rezidans
65 İncele

1+1-2+1 ULTRA LÜKS KİRALIK DAİRELER

ANTALYA / KONYAALTI /
  • Daire
60 İncele

KURUMSAL BİR FİRMAYLA ÇALIŞMIŞ OLMANIN FARKINI DAHA KAPIDA FARKEDECEKSİNİZ 1+1-2+1 DAİRELER

ANTALYA / KONYAALTI /
  • Daire
70 İncele

1+1 2+1 ULTRA LÜKS RESİDANSLAR

ANTALYA / KONYAALTI /
  • Rezidans
55 İncele

Konyaaltı'nda günlük haftalık yüzme havuzlu esyalı günlük kiralık daire

ANTALYA / KONYAALTI /
  • Daire
100 İncele

Zts antalya/konyaaltı-altınkum 2+1 günlük eşyalı kiralık daire

ANTALYA / KONYAALTI /
  • Daire
275 İncele

55TL DEN GÜNLÜK 1+1 KİRALIK DAİRELER 7.24 HİZMET

ANTALYA / KONYAALTI /
  • Daire
55 İncele

Konyaaltı Günlük Kiralık Ev

Konyaaltı'nda günlük ev kiralamak isterseniz, herankirala.com sitesinden istediğiniz evi bulabilirsiniz. Herankirala.com'da birçok ev seçenekleri bulunmaktadır. Bu sitede Türkiye'nin bütün illerinden evler bulabilirsiniz. Site tamamen yasal olup herhangi bir durumda anında site yönetimi ile irtibata geçebilirsiniz. Sitedeki iletişim bölümüne girdiğinizde anında iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Konyaaltı günlük kiraklık ev için sadece bir adım uzaktasınız. Bütün evler mobilyalı olduğundan, tek yapmanız gereken, bir ev beğenmek ve eşyalarınız ile beraber gitmek. Evi kiralak istediğiniz bölgeyi internet üzerinden araştırabilirsiniz.

Ev Özellikleri

Evde ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yatak, yemek masası, mutfak gereçleri, çamaşır makinesi, televizyon, banyo gereçleri ve yatak odasında olması gereken bütün eşyaları bulabilirsiniz. Günlük kiralık ev Konyaaltı için çok büyük bir avantaj olmuştur. Günlük birçok kişi Konyaaltı'nı ziyaret edip bir gece veya birkaç gece konaklayıp gidiyor. Konyaaltı'nda stüdyo tip evlerden tutun, 1+1, 2+1, 3+1 ve daha büyük evler bulabilirsiniz. Bütün evlerin resimlerini herankirala.com sitesinden görebilirsiniz.

Ev Temizliği

Konyaaltı'nda günlük kiralık evler düzenli olarak temizlenmektedir. Dolayısıyla yeni bir müşteri için her zaman hazırda beklemektedir. Hiçbir evi kirli bulamazsınız. Müşteri çıkınca, yeni bir müşteri girmeden önce anında evde temizlik yapılır. Değiştirilmesi gereken bütün eşyalar değiştirilir ve yeni müşteri için hazır olur.

Evin Fiyatı ve Avantajı

Günlük kiralık evler için kişi başı değil, sadece gecelik fiyat istenir. Bu sebeple birçok büyük bir evde kalınsa bile, birkaç kişi ile beraber kaldığınız sürece, sıkıntı yaşamadan, küçük bir evi kiralamış gibi fiyat ödüyorsunuz. Ödemeyi direkt ev sahibine yapabilir veya herankirala.com aracılığı ile ev sahibine yapabilirsiniz. Günlük Konyaaltı kiralık ev gerçekten birçok kişinin ilgisini çekiyor, çünkü otelden farklı olarak her şey size ait ve yemeklerinizi bile istediğiniz şekilde kendiniz yapıyorsunuz. Her şey tamamen yasaldır, dolayısıyla güvenerek sitede bulunan Konyaaltı'ndaki evleri arayabilirsiniz.

Antalya, Türkiye'mizin en güzel kentlerinden bir tanesidir ve dolayısıyla gittiğinizde birkaç gün kalmak isteyeceksiniz, fakat otellere para vermek istemiyorum. Salonda rahatça oturup kendi yemeğimi yapmak istiyorum derseniz, mutlaka herankirala.com sitesinden günlük kiralık evinizi bulun.