Antalya Kaş Günlük Kiralık Villa ve Ev Fiyatları

Full+Full Antalya Kaş kalkan Patarada Ev Apart Villa Günlük Haftalık Aylık Doğanın İçinde Sıfır Ev

ANTALYA / KAŞ / KALKAN
  • Villa
1000 İncele

ANTALYA KAŞTA HAVUZLU LÜX VİLLA

ANTALYA / KAŞ
  • Villa
17500 İncele

KAŞ KALKANDA HAVUZLU KIRALIK VİLLA(HAFTALIK)

ANTALYA / KAŞ / KALKAN
  • Villa
18000 İncele

Antalya kaş patara'da haftalık, aylık veya sezonluk kiralık ev

ANTALYA / KAŞ /
  • Daire
150 İncele

KALKAN SARIBELEN MEVKİİNDE BOL OKSİJENLİ HAVUZLU DOGA MANZARALI VILLA

ANTALYA / KAŞ /
  • Villa
278 İncele

KAS KALKAN DA DENİZ VE DOĞA MANZARALI YEŞİLLİKLER İÇİNDE BALAYI TATIL VILLASI

ANTALYA / KAŞ /
  • Villa
285 İncele

BALAYI ÇİFTLERİNE VE MUHAFAZAKAR AİLELERE DENIZ MANZARALI 3 YATAK ODALI TATİL VİLLASI

ANTALYA / KAŞ /
  • Villa
250 İncele

KALKAN İSLAMLARDA 2 YATAK ODALI YÜZME HAVUZLU BALAYI VE MUHAFAZAKAR TATİL VİLLASI

ANTALYA / KAŞ /
  • Villa
278 İncele

1+1 DENİZ MANZARALI JAKUZILI BALAYI TATİL VİLLASI.

ANTALYA / KAŞ /
  • Villa
307 İncele

çok şık bir tasarıma sahip jakuzili Kalkan İslamlar da muhafazakar Balayı Villası

ANTALYA / KAŞ /
  • Villa
321 İncele

Kaş Günlük Kiralık Ev

Günlük kiralık bir ev bulmak isterseniz mutlaka herankirala.com sitesini inceleyin. İstediğiniz bütün evleri bulabileceksiniz. herankirala.com web sitesi Türkiye’nin dört bir yanında bulunan günlük kiralık evleri kapsamaktadır. Stüdyo tip evlerden tutun ki yalılar ve villalara kadar bütün ev seçenekleri mevcuttur. 81 ilde bulunan bütün evleri işte bu siteden bulabilirsiniz. İster bilgisayarınızdan, ister cep telefonlarınızdan girip evlere bakabilirsiniz.

Kaş’ta Günlük Kiralık Evler

Antalya’nın en gezilmeye değer ve doğa ile iç içe olan Kaş’ta da birçok kiralık evler bulabilirsiniz ki herankirala.com sitesinde Kaş günlük kiralık evleri bulabilirsiniz. Onlarca ev bulunmaktadır. Bütün evler mobilyalı olup evin bütün ihtiyaçları giderilmektedir. Kaç kişi ile konaklayacağınız fark etmeksizin, istediğiniz evi seçebilirsiniz. Evler özellikle müşterilerin ihtiyaçlarını giderebilmeleri için, market ve kafenin yakınlarında bulunmaktadır.

Kaş Günlük Kiralık Evlerin Özellikleri

Kaş’ta bulabileceğiniz günlük kiralık evlerde, evlerde bulunması gereken bütün araçlar ve gereçler mevcuttur. Müşterinin tek yapması gerektiği, çantasını alıp eve girmek. Bütün doğalgazdan tutun, elektrik, su ve internet gibi bağlantılar bulunur. Evler temizdir ve havlu, şampuan gibi bütün ihtiyaçlar bulunur. Günlük kiralık Kaş daireleri birçok kişilerin özellikle tercih ettiği konaklama yerleridir. Evlerin temizliği düzenli olarak yapılır, bu sebeple eve girecek kişiler rahatlıkla girebilmektedir.

Kaş’taki Kira Fiyatları

Günlük Kaş kiralık ev fiyatları rakamsal olarak baktığınızda yüksek gelebilir, fakat aslında değildir, çünkü Kaş’taki günlük ücret ödüyorsunuz. Kaç kişi ile konaklayacağınız fark etmiyor. Siz sadece günlük bir ücret vereceksiniz. Aksine otellere gittiğinizde, bırakın tek kaldığınızda günlük ücret vermeyi, eğer birkaç kişi beraber kalırsanız, kişi başı ücret vermek zorunda kalıyorsunuz.

Herankirala.com Yasal’dır

Günümüzde birçok ev arama siteleri olduğundan, elbette insanların düşündüğü şeylerden bir tanesi, kullandığım site ne kadar yasal veya güvenilir. Herankirala.com tamamen yasal bir sitedir. Güvenerek siteye giriş yapabilirsiniz. İstediğiniz zaman girip evinizi arayıp ev sahiplerini arayabilirsiniz. Kaş kiralık günlük ev bulmak için sadece siteyi ziyaret etmeniz yeterlidir. Birkaç tane seçenek bulup ev sahiplerini arayıp size hangilerinin uygun olduğuna bakabilirsiniz. Sonuçta konaklayacağınız belki bir gece veya en fazla 1 ay.