Antalya Gazipaşa Günlük Kiralık Ev

Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

Gazipaşa Günlük Kiralık Ev

Gazipaşa günlük kiralık ev bulabilmeniz için herankirala.com sitesine girip Gazipaşa’da bulunan bütün evlere bakabilirsiniz. Siteden evlerin resimlerini de görebilirsiniz. Dolayısıyla evi fiziki olarak görmeseniz de, resimlerden görebileceğiniz için nasıl bir ev istediğinizi anlayabilirsiniz. Site yasaldır, bu sebeple gönül rahatlığı ile girip evinizi arayabilirsiniz. Günlük kiralık evleri günlük, haftalık veya aylık olarak kiralayabilirsiniz. Evlerin hepsi müşteriler için hazır beklemektedir. Kimi müşteriler 1 aydan daha uzun bile kalabiliyor ama genelde günlük kiralık ev kullananlar iş seyahati veya birkaç günlük seyahat için Gazipaşa’ya gelenler oluyor.

Ev Özellikleri

Gazipaşa günlük kiralık daire özellikleri, resimlerden de görebileceğiniz üzere, hepsi mobilyalıdır. Bir evde ne gerekiyorsa hepsini bulabilirsiniz. Salonundan tutun ki yatak odasına kadar her şey hazırdır. Bütün temizlikler yapılmıştır ve evler ferahtır. Antalya’nın bir ilçesi olduğunda ve bölge nemli olduğu için evlerde ayrıca klimada bulunmaktadır. Çamaşır makinesinden tutun ki bulaşık makinesine kadar büyük beyaz eşyaları bulabilirsiniz. Gazipaşa’da bulunan kiralık evlerde rahat edebilmeniz için evler organize edilmiştir. İsterseniz teras veya balkon keyfi yapmak için teraslı veya balkonlu evlerde bulabilirsiniz.

Ev Temizliği

Bazı müşteriler evin temizliğini kendileri yapsalar bile, evin temizliği müşteriye ait değildir. Sizin tek yapmanız gereken, hangi tarihler arasında kiralamak istediğinizi ev sahibine belirtmek. Daha sonra ev sahibi siz eve giriş yapmadan evi temizletiyor. Gittiğinizde siz anahtarınızı teslim alıyorsunuz ve eve giriyorsunuz. Çıkışınızı yaptığınızda da yine evin temizliği yapılmaktadır. herankirala.com sitesinde bulunan bütün evlere temizlik hizmeti verilmektedir. Günlük kiralık daire Gazipaşa bölgesinde çok bulunmaktadır, çünkü günlük birçok kişi gelip gidiyor. Temizlik bütün evlerde çok önemlidir.

Evin Fiyatı ve Avantajı

Günlük Gazipaşa kiralık evleri fiyatların gelince, aslında bakarsanız otellerden çok daha ucuz ve uygundur, çünkü otellere gittiğinizde günlük değil, kişi başı ücret ödemek zorundasınız, fakat günlük kiralık dairelerde sadece günlük ücret ödüyorsunuz. Dolayısıyla kaç kişi ile kalırsanız kalın, hiç fark etmiyor. Fiyatlarda aslında normal otellerin günlük kişi başı fiyatı, fakat kişi başı fiyatla bir aile veya bir arkadaş grubu evde konaklayabildiği için, çok uygun bir seçenek oluyor.