Antalya Finike Günlük Kiralık Ev

Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

Finike Günlük Kiralık Ev

Milyonlarca insan giriş çıkış yaptığı ve özellikle yabanı milletten insanların çok geldiği, Antalya'nın vazgeçilmez yerlerinden bir tanesi hiç şüphesiz Finike'dir. Hem bir tatil beldesi olarak bilinir, hem de yazın turizmin çok yoğun olduğu bir ilçedir. Böyle bir ilçede elbette binlerce günlük veya normal kiralık evler bulunmaktadır. Finike günlük kiralık ev bulmak için sadece herankirala.com sitesine girerek istediğiniz evi bulabilirsiniz. Site yasal olmakla beraber, sitede göreceğiniz bütün evler, var olan evlerdir. İster günlük kiralayın, isterseniz de haftalık veya bir aylık bile kiralayabilirsiniz.

Ev Özellikleri

Her evde mutlaka mutfak ve mutfak araç ve gereçleri, salon ve salon takımı, yatak odaı ve takımı, ayrıca banyo ve banyo araç ve gereçleri olur. Günlük kiralayacağınız evde de bunları bulmak istersiniz. Günlük Finikte kiralık ev hepsini kapsamaktadır. Özellikle herankirala.com'a bağlı olan evlerde mutlaka bulabileceksiniz. Eğer herhangi bir eksik olursa, tek yapmanız gereken siteyi veya ev sahibini aramak ve eksik olanları söylemek. Antalya olduğu için her evde mutlaka klima da bulunur. Malum kış aylarında bile çok soğuk olan bir bölge değil.  

Ev Temizliği

herankirala.com'dan bulduğunuz bir günlük kiralık ev Finike evleri ise temizlik herankirala.com'a veya ev sahibine aittir. Bazıları kendi temizliklerini kendileri yapıyor, fakat prensip olarak müşteri girmeden önce de çıktıktan sonra ev baştan aşağı temizlenir. Herankirala.com'a kayıtlı olan bütün evler düzenli olarak temizlenir ki müşteri gireceği zaman tamamen temiz olsun. Temizlik herankirala.com için çok önemlidir, çünkü müşteri memnuniyeti önemlidir. Ne zaman müşterinin gireceği hiç belli olmuyor.

Evin Fiyatı ve Avantajı

Otelde konakladığınızda, tek kalacaksanız günlük bir bedeli bulunur, fakat birkaç kişi ile beraber kalacaksanız, günlük değil, kişi başı fiyat alınmaktadır. Buna bakılarak, günlük kiralık evler çok daha uygun oluyor, çünkü günlük Finike kiralık ev, kişi başı değil, gece başı fiyat veriyor. Her açıdan düşündüğünüzde aslında günlük kiralık evler çok daha uygun ve ucuz. İstediğiniz kadar kalabilirsiniz ve kendi evinizdeymiş gibi hareket edebilirsiniz.

Otelde veya pansiyonlarda uymanız gereken şartlar ve kurallar bulunur, fakat günlük kiralık evlerde herhangi bir sıkıntı yaşamadığınız sürece, kendi kuralınızı kendiniz belirlersiniz.