Antalya Alanya Günlük Kiralık Ev

LÜKS ÖZEL HAVUZLU YENİ VİLLA1 (ERKEN REZERVASYON ÖZEL FIRSATI)

ANTALYA / ALANYA
  • Villa
2900 İncele

DENİZE SIFIR PAYALLAR VİLLA 1 (ERKEN RESERVASYON ÖZEL FIRSAT )

ANTALYA / ALANYA
  • Villa
1200 İncele

ULTRA LÜKS ÖZEL HAVUZLU MUSTAKİL VİLLA 2

ANTALYA / ALANYA
  • Villa
1200 İncele

LÜKS ÖZEL HAVZLU MUSTAKİL VİLLA 2(ERKEN REZERVASYON ÖZEL FIRSAT)

ANTALYA / ALANYA
  • Villa
1200 İncele

LÜKS BEKTAŞ VİLLA 1 (ÖZEL KAMPANYA FİYATIYLA)

ANTALYA / ALANYA
  • Villa
1100 İncele

ULTRA LUX ETU VILLAS 1- 4+1 ORTAK

ANTALYA / ALANYA / AVSALLAR
  • Villa
1200 İncele

ULTRA LUX ETU VILLAS 2- 4+1 MUSTAKIL

ANTALYA / ALANYA / AVSALLAR
  • Villa
1400 İncele

ULTRA LUX ETU VILLAS 1. 4+1 MUSTAKIL

ANTALYA / ALANYA / AVSALLAR
  • Villa
1400 İncele

ULTRA LUX ETU VILLA 1. 3+1

ANTALYA / ALANYA / AVSALLAR
  • Villa
1100 İncele

alanya da tüm alışveriş merkezlerlerine,devlet hastanesine yürüme mesafesin de günlük kiralık daire

ANTALYA / ALANYA
  • Daire
150 İncele

Alanya Günlük Kiralık Ev

Alanya'da birçok konaklama seçenekleri bulunur. Otellerde veya pansiyonlarda, hatta motelde konaklayabilir veya isterseniz Alanya günlük kiralık ev seçeneğinden de faydalanabilirsiniz. Alanya'daki günlük evlere bakmak için en iyi site herankirala.com'dur. İstediğiniz zaman istediğiniz yerden internete giriyorsunuz ve kendinize kalacak bir yer bakıyorsunuz. herankirala.com sitesi tamamen yasaldır. Güvenerek siteye giriş yapabilir ve Alanya'daki evlere bakabilirsiniz. Alanya sadece Türkiye için değil, dünya için çok özel bir tatil bölgesidir. Günlük kiralık evlerde uygun fiyatlara istediğiniz kadar kalabilirsiniz.

Ev Özellikleri

Alanya malum nemli bir bölgedir, bu sebeple bütün evlerde klimalar bulunmaktadır. Evler ferah ve kendi evinizdeymiş gibi hissederek konaklayabilirsiniz. İster kendi başınıza, ister eşinizle, isterseniz de aileniz veya arkadaşlarınız ile beraber konaklayabilirsiniz. Evin bütün ihtiyaçları giderilmiştir, fakat herhangi bir ihtiyacınız varsa, her zaman ev sahibini arayarak isteyebilir veya sorabilirsiniz. Günlük kiralık Alanya ev sayısı çok fazladır. Günlük binlerce kişi Alanya'ya giriş ve çıkış yaptığından, çok fazla günlük kiralık evler bulunmaktadır. Mutfak, banyo, yatak odası ve salonlar gerektiği gibi düzenlenmiş olup bütün evler mobilyalıdır.

Ev Temizliği

Alanya'daki günlük evlerin temizliği, herankirala.com hizmetleri tarafından yapılmaktadır. herankirala.com sitesinde kayıtlı olan evler, aynı zamanda temizlik hizmetlerinden faydalanmaktadır. Bu sebeple temizlik tamamen site yönetimine aittir. Bütün evler düzenli olarak temizlenmektedir ve müşteriye hazır hale getirilmektedir. Temizlik için herhangi bir ücret ödemiyorsunuz. Sadece giriş ve çıkış tarihleriniz belli olduğunda, ona göre evin temizliği siz eve girmeden önce kontrol edilir.

Evin Fiyatı ve Avantajı

Bu zamana kadar kaç tane Alanya'daki evlere veya otellere baktınız? Fiyatlarını hiç araştırdınız mı? herankirala.com'daki evlerin tercih edilme sebeplerinden bir tanesi fiyatların uygun olmasıdır. Alanya kiralık ev günlük fiyatları neredeyse kaldığınız oteller kadar, hatta birçoğu daha ucuz ve bu fiyata hem istediğiniz yemeği yapabiliyorsunuz ve bütün ev size ait oluyor. Temizliği ile uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz.

Alanya'da bu tür kiralık ev bulmak gerçekten hazine bulmuş gibi oluyor. Sadece gittiğiniz günlerin tadını ev konforunda çıkaracaksınız. İstediğiniz yemeği yapacaksınız ve istediğiniz saate kadar dışarıda eğleneceksiniz veya bir iş icabı Alanya'ya gittiyseniz, işinizi bitirdikten sonra evinize dönmüş gibi hissedeceksiniz.