Ankara Yenimahalle Günlük Kiralık Ev

KENDİNİZİ EVİNİZDE HİSSEDEBİLECEĞİNİZ RAHAT NİR ORTAM

ANKARA / YENİMAHALLE / BATIKENT
  • Rezidans
150 İncele

BATIKENT ERGAZİ MAHALLESİ GÜNLÜK KİRALIK DAİRE 05050362827

ANKARA / YENİMAHALLE / BATIKENT
  • Daire
150 İncele

ANKARADA DEMETEVLER HASTANESİNE VE METROSUNA ÇOK YAKIN GÜNLÜK KİRALIK DAİRE

ANKARA / YENİMAHALLE /
  • Daire
30 İncele

ANKARA DEMETEVLER DE DEMET EVLER HASTANESİNE YAKIN GÜNLÜK KİRALIK DAİRELER

ANKARA / YENİMAHALLE /
  • Daire
30 İncele

DEMETEVLER DE GÜNLÜK SAATLİK KİRALIK DAİRELER

ANKARA / YENİMAHALLE /
  • Daire
30 İncele

DEMETEVLER DE GÜNLÜK SAATLİK KİRALIK DAİRELER

ANKARA / YENİMAHALLE /
  • Daire
30 İncele

Yenimahalle Günlük Kiralık Ev

Herankirala.com, güvenilir, yasal, uygun fiyatlı ve kaliteli bir günlük ev kiralama sitesidir. Türkiye genelinde 81 ilde ve bu illerin neredeyse tüm ilçelerinde sizlere günlük ev kiralama hizmeti sunmakta olan herankirala.com sizlere, sahip olduğunuz daire ve evleri de kiralık olarak ilan verme olanağı sağlamaktadır.

Yenimahalle’nin Bütün Mahallerinde Ev Kiralama İmkanı

Herankirala.com’un günlük ev kiralama hizmeti, Ankara’nın bütün ilçelerinde olduğu gibi, Ankara’nın en çok nüfusa sahip ilçelerinden biri olan Yenimahalle için de geçerlidir. Yenimahalle günlük kiralık ev hizmetimiz doğrultusunda sizlere klimalı, ocaklı, TV’li, banyolu, mutfaklı ve daha birçok niteliği olan evleri kiralama imkanı sunulmaktadır.

Yenimahalle günlük kiralık daire hizmetimiz sayesinde Yenimahalle’nin Ahmettanerkışlalı, Anadolu, Batısitesi, Emniyet, Ergazi, Ergenekon, Fevziye, Gazi, İvedik, İnönü mahalleleri başta olmak üzere birçok mahallesinde günlük olarak ev kiralayabilme olanağı sunulmaktadır.

Ev ve Dairelerimizin Genel Nitelikleri

Ankara Yenimahalle günlük kiralık ev hizmeti kapsamında sizlere sunulacak olan tüm daire ve evlerin gene nitelikleri ise aşağıda sizler için sıralamış olduğumuz gibidir:

  • Tüm evlerimizde TV, klima, kombi, banyo, mobilya, ocaklı mutfak ve mutfak gereçleri dahil olmak üzere birçok ev eşyası bulunmaktadır.
  • Tüm evlerimiz merkezi bir konumda bulunmakla birlikte park alanları, alışveriş merkezleri ve toplu ulaşım noktalarına oldukça yakındır.
  • Evlerimiz sizlere teslim edilirken tamamen düzenli ve temiz bir şekilde teslim işlemi gerçekleştirilir.

Fiyatlarımız Her Cebe Uygundur

Günlük kiralık ev ve daire hizmetlerimiz için belirlenen fiyatlar her cebe uygun olacak şekilde ücretlendirilmiştir. Eğer fiyat alma işleminde bulunmak istiyorsanız, www.herankirala.com adresimizde yer alan iletişim sayfamıza girerek müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayıp fiyat alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Temizlik Hizmetimiz Mevcuttur

Herankirala.com ayrıcalığı ile günlük daire kiraladığınız zaman sizlere periyodik temizlik hizmeti de sunulacaktır. Bu sayede kiraladığınız daire veya evler, temizlik ekiplerimiz tarafından düzenli olarak temizlenmiş olacaktır.

Güvenli, Kaliteli ve Yasal Hizmet Anlayışı

Herankirala.com adresi yetkili merciler tarafından onaylanmış ve vergilendirilmiş olmakla beraber tamamen yasal prosedürler çerçevesinde sizlere günlük ev kiralama hizmeti sunmaktadır. Ayrıca herankirala.com adresinde yer alan tüm ev ve daireler, bulundukları semtlerin en güvenilir bölgelerinde konumlanmaktadır. Bununla birlikte güvenlik unsurları, birçok daire ve evimiz için özel güvenlik şirketleri tarafından da sağlanmaktadır.