Ankara Etimesgut Günlük Kiralık Ev

ERYAMAN DA MERKEZİ KONUMDA KONFORLU GÜNLÜK KİRALIK DAİRE

ANKARA / ETİMESGUT / GÖKSU
  • Daire
100 İncele

ERYAMAN GÜNLÜK KİRALIK EV - LÜKS KONFORLU GÜVENLİ DAİRELER

ANKARA / ETİMESGUT / GÖKSU
  • Daire
100 İncele

Etimesgut Günlük Kiralık Ev

Herankirala.com Türkiye’nin 81 ilinin yüzlerce ilçesinde günlük ev kiralama hizmeti vermekte olan yasal, güvenilir, kaliteli ve hesaplı bir internet sitesidir. Herankirala.com sayesinde en güvenilir ve merkezi kesimlerde yer alan temiz ve bakımlı evlerde günlük olarak konaklama imkanına sahipsiniz. Ayrıca günlük ev kiralama hizmetinin yanı sıra, herankirala.com adresinde sahip olduğunuz ev veya evler için de kiralık ilanı verebilmektesiniz.

Etimesgut’un Tüm Mahallelerinde Hizmetinizdeyiz

Herankirala.com adresinin Ankara’da hizmet sağlamakta olduğunu ilçelerden biri de Etimesgut’tur. Etimesgut günlük kiralık ev hizmetimiz sayesinde Etimesgut’ta eşyalı, kombili, klimalı, mutfaklı ve daha birçok eşyasıyla sizleri bekleyen evlerden sizin için en uygun olanını seçebilirsiniz.

Etimesgut günlük kiralık daire hizmetimiz, Etimesgut’un 30Ağustos, Altay, Atakent, Ayyıldız, Elvan, Erler, Etiler, Kazımkarabekir, Süvari ve daha birçok mahallesini kapsayan bir hizmettir.

Evlerimizin Genel Nitelikleri

Ankara Etimesgut günlük kiralık ev hizmetimiz ile sizlere sağlanacak olan kiralık evlerimizin genel özellikleri aşağıda sizler için sıralamış olduğumuz şekildedir:

  • Daire seçimlerinde genel olarak 1+1 odalı evlerimiz mevcuttur ve tüm evlerimizde klima, kombi,ocak, TV, mobilya, mutfak ve mutfak eşyaları bulunmaktadır.
  • Evlerimiz tamamen temiz ve bakımlı olarak sizlere teslim edilmektedir. Temizlik işlemi de temizlik ekiplerince sağlanmaktadır.
  • Evlerimiz konum olarak, bulundukları mahallenin merkezi bölgelerinde yer alır ve eğlence parklarına, toplu taşıma noktalarına oldukça yakındır.

Günlük Kiralık Ev Fiyatlarımız Her Cebe Uygundur

Herankirala.com adresi sayesinde sizlere temin edilecek olan günlük kiralık dairelerin fiyatları her bütçeye uygun olacak şekilde belirlenmiştir. Eğer birebir görüşme sağlayarak fiyat almak istiyorsanız www.herankirala.com adresimizin iletişim sayfasında yer alan bilgiler doğrultusunda müşteri hizmetlerimiz ile görüşme sağlayabilir ve fiyat alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Temizlik Hizmetimiz

Herankirala.com tarafından sizlere sunulan bir diğer ayrıcalık da periyodik temizlik hizmetidir. Tatiliniz sırasında kiralamış olduğunuz ev temizlik ekiplerimiz tarafından düzenli olarak temizlenecektir. Bu sayede sizler de temizlik çilesinden kurtulmuş olacaksınız.

Yasal, Kaliteli ve Güvenli

Herankirala.com adresi tamamen yasal olmakla birlikte vergilendirilmiş ve izinli olarak kullanımınıza sunulmuş olan bir günlük ev kiralama adresidir. Bunun yanı sıra herankirala.com aracılığıyla günlük olarak kiralayacağınız tüm evlerimiz bulundukları mahallelerin en güvenli bölgelerinde yer almaktadır. Birçok daire ve evimiz de özel güvenlik şirketleri ile anlaşmalı bir şekilde koruma altında bulunmaktadır.