Ankara Akyurt Günlük Kiralık Ev

Günlük Kiralık Daire 5

ANKARA / ÇANKAYA / BALGAT
 • Daire
350 İncele

KIZILAY DA TEMİZ,GÜVENİLİR 1+1,2+1 AYLIK VEYA GÜNLÜK KİRALIK DAİRE

ANKARA / ÇANKAYA /
 • Daire
120 İncele

Evodak Apartments D-4

ANKARA / ÇANKAYA / BALGAT
 • Daire
350 İncele

Evodak Apartments D-2A

ANKARA / ÇANKAYA / BALGAT
 • Daire
350 İncele

kızılay merkezde full eşyalı günlük haftalık kiralık daireler

ANKARA / ÇANKAYA /
 • Daire
100 İncele

ankara Kızılay'da merkezi konum da 5 yıldızlı otel konforunda günlük kiralık suit daireler

ANKARA / ÇANKAYA /
 • Suit
140 İncele

Evodak Apartments D-3A

ANKARA / ÇANKAYA / BALGAT
 • Daire
350 İncele

ORAN'DA ELİT,TEMİZ,HİJYENİK GÜNLÜK KİRALIK DAİRELER

ANKARA / ÇANKAYA /
 • Rezidans
99 İncele

KIZILAY'DA MERKEZİ LOKASYONDA İÇLERİ TAM TEŞEKKÜLLÜ KİRALIK DAİRELER!

ANKARA / ÇANKAYA /
 • Daire
50 İncele

7/24 KURTULUŞ'DA 2+1 FULL EŞYALI LÜX GÜNLÜK KİRALIK DAİRE- Wİ-Fİ 89 TL

ANKARA / ÇANKAYA / CEBECİ
 • Daire
89 İncele

Çankaya Günlük Kiralık Ev

Herankirala.com, Türkiye’de 81 şehrin yüzlerce ilçesinde hizmet vermekte olan, sizlere en hesaplı ve en konforlu tatil imkanını sunan bir günlük ev kiralama adresidir. Herankirala.com adresinde istediğiniz kriterlerde en uygun fiyatlara günlük olarak ev kiralayabilmektesiniz. Ayrıca günlük ev kiralayabildiğiniz gibi, kendi ev veya evleriniz için de sitemizde kiralık ilanı verebilmektesiniz.

Çankaya’nın Bütün Mahallelerinde Hizmetinizdeyiz

Herankirala.com Ankara’nın tüm ilçelerinde olduğu gibi, Çankaya’da da günlük ev kiralama hizmetinizi sizlerle buluşturmaktadır. Çankaya günlük kiralık ev hizmetimiz, Çankaya’nın 100.yıl, Ata, Aydınlar, Beytepe, Birlik, Cebeci, Devlet, Emek, Barbaros ve daha birçok mahallesini kapsamaktadır. Günlük ev kiralama hizmetimiz çerçevesinde sizlere sunulacak olan tüm evlerimizde klima, banyo, ocak, kombi gibi birçok ev eşyası da bulunmaktadır.

Evlerimizin Özellikleri

Çankaya günlük kiralık daire hizmetimiz kapsamında sizlere sunulacak olan evlerin genel özellikleri aşağıda sizler için detaylandırmış olduğumuz gibidir:

 • Evlerimizin tümünde TV, kombi, klima, ocak, mutfak gereçleri, banyo ve banyo gereçleri dahil olmak üzere ihtiyacınız olan tüm ev eşyaları mevcuttur.
 • Evlerimiz bulundukları semtlerin merkezi bölgelerinde, toplu taşıma alanlarını ve alışveriş merkezleri ile parklara oldukça yakındır.
 • Evlerimiz sizlere teslim edilirken düzenli ve temiz bir şekilde teslim edilir. Temizlik işlemleri de temizlik ekiplerimizce gerçekleştirilir.

Her Bütçeye Uygun Fiyatlar

Ankara Çankaya günlük kiralık ev hizmetimizin fiyat aralıkları her bütçeye uygun olacak şekilde belirlenmiştir.  Eğer fiyat almak istiyorsanız www.herankirala.com adresimizde yer alan iletişim sayfamızdaki bilgiler doğrultusunda müşteri hizmetlerimizle görüşebilir ve fiyat alabilirsiniz.

Temizlik Hizmeti

Herankirala.com adresinin sizlere sunduğu bir diğer hizmet ise temizlik hizmetidir. Günlük ev kiralama hizmetimizden yararlandığınız zaman tatiliniz sırasında kiralamış olduğunuz ev periyodik olarak temizlenecektir.

Tamamen Yasal, Kaliteli ve Güvenilir

Herankirala.com tümüyle yasal bir günlük ev kiralama sitesi olmakla birlikte, yetkili merciler tarafından izin alınmış ver vergilendirilmiş olarak hizmetinize sunulmaktadır. Ayrıca herankirala.com adresi ile ev kiraladığınız zaman sizlere temin edilecek olan kiralık evler, bulundukları mahallelerin en güvenli bölgelerinde yer almaktadır. Bunun yanı sıra güvenlik konusunda birçok özel güvenlik şirketiyle de beraber çalışılmaktadır.