Osmaniye Günlük Kiralık Ev

OSMANİYE ATA EMLAK GÜNLÜK KONAKLAMA

OSMANİYE / MERKEZ / ATATÜRK
  • Daire
220 İncele

OSMANİYEDE TEMİZ,KONFORLU EŞYALI GÜNLÜK KİRALIK DAİRELER

OSMANİYE /
  • Daire
70 İncele

KALİTELİ VE EKONOMİK KONAKLAMA İMKANI,OSMANİYEDE 1+1 VE  2+1 APART  SEÇENEKLERİ İLE İKİNCİ EVİNİZ

OSMANİYE /
  • Daire
70 İncele

OSMANİYEDE GÜNLÜK KİRALIK DAİRELER

OSMANİYE /
  • Daire
70 İncele

OSMANİYEDE İKİNCİ EVİNİZ BURDA HOŞGELDİNİZ

OSMANİYE /
  • Daire
70 İncele

Osmaniye Günlük Kiralık Daire 

Türkiye'nin dört bir yanında, 81 ilde günlük/dönemsel kiralık daire hizmeti sunan herankirala.com, tüm seyahatlerinizde konforu maksimumda yaşamanız için her an yanınızda!

Osmaniye Günlük Kiralık Ev hizmetine konu olan dairemizin yanısıra Bahçe'de bulunan Osmanlı, Çamlıca, Kale, İstiklal gibi Bahçe'nin tüm mahallelerinde dönemsel kiralık dairelerimiz mevcuttur.

Dairemiz kapalı mutfak sistemine sahiptir ve dairelerimiz içerisinde doğalgaz kombi, klima gibi otel konforunda bir konaklama hizmeti almanızı sağlayacak her donanım mevcuttur. Ayrıca belli bir yemek/ eğlence/ aktivite programına tabi olmaksızın mutfaklarımızda her an hazır bulunan ocak ve fırınlarımızda dilediğiniz yemeği dilediğiniz saatte pişirebilir ve kendi tatil planınızı keyfinizce detaylandırabilirsiniz.

Dairelerimizin iç donanımında;

- Lüx mobilyalar

- Televizyon

- Uydu yayını

- Buzdolabı

- Çamaşır makinesi

- Bulaşık makinesi

- Fırın

- Ocak

- Klima

- Kombi

- Küçük ev aletleri (saç kurutma makinesi, mutfak robotu, elektrikli ya da şarjlı süpürge, ütü, ütü masası, vb.) gibi gereçler tatilde de evindeki konforu arayan misafirlerimiz için eksiksiz olarak döşenmiştir. 

Dairelerimizin Temizliği

Portföyümüzden seçeceğiniz her dairenin genel ve detaylı temizliği ve bakımı özenle ve periyodik olarak tarafımızca yapılmakta olup, temizilik işleri için profesyonel temizlik personelleri tercih edilmektedir. Sağlık koşulları ihlal edilmeden, misafirlerimizin hijyenik koşullarda konaklaması hedeflenerek yapılan işlemlerde malzeme tercihi çocuklu ya da spesifik ihtiyaçları bulunan misafirlerimiz de gözetilerek yapılmaktadır.

Güvenlik

Dönemsel kiralama hizmetinde kullanılan dairelerimizin genel güvenliği (muhit, konum, vs.) ve fiziki güvenliği, dairelerimiz kiralama hizmetine sunulmadan önce kontrol edilir ve gerekli görülen işlemler gerçekleştirilir. Sağlık, güvenlik, konfor önceliklerimizdir ve bu koşullar dairelerimizde olmazsa olmazlarıdır.

Kiralama Bedelleri 

Portföyümüzde bulunan dairemizin her bütçeye uygun olması ve otel konforunu uygun fiyatlarla sunması hizmetimizin esas ilkelerindendir. Daire fiyatını ve ödeme seçeneklerimizi öğrenmek, konaklama gün sayınızı ve diğer detayları programlamak için müşteri hizmetlerimizi arayabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz Bahçe günlük kiralık ev hizmetimiz yasal çerçevelerle belirlenmiş yönetmeliklere uygun şekilde yürütülür ve hizmetin sağlanması için ilgili kurumlardan gerekli izinler alınıp prosedürler tamamlanmıştır.