Ordu Günlük Kiralık Ev

GÜNLÜK KİRALIK DAİRE

ORDU / ALTINORDU / SARAYCIK
  • Rezidans
350 İncele

AİLENİN RAHATLIKLA KONAKLAYABİLECEĞİ DENİZE SIFIR AİLEYE YAZLIK KIŞLIK TATİL EVİ.SEASİDE HOUSE

ORDU / ALTINORDU /
  • Yazlık
300 İncele

SEASİDE HOUSE

ORDU / ALTINORDU /
  • Yazlık
300 İncele

Ülkemizde bulunan  81 il ve ilçede  kısa ya da  uzun süreli konaklamalarda hizmet veren  Heran Kirala müşterilerine yüksek hizmet standartlı evler sunmaktadır.  Saatlik, günlük ya da  haftalık olarak kiralık ev seçeneği ve en son teknolojik aletlerle donatılmış olan evler müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Ülke genelinde  yaygın hizmet ağı sayesinde Heran Kirala grubu sektörde lider ve öncü kuruluşlar arasında başı çekmektedir.

Ordu Günlük Kiralık Hizmeti

Heran Kirala, ordu günlük kiralık ev hizmeti yurtta her noktada olduğu gibi Ordu il merkezi ve ilçelerinde de hizmet vermektedir.  İl merkeziyle beraber ilçelerde de temiz ve nezih mekanlar müşterilere sunulmaktadır.

Evlerde  Sunulan Özellikler

Firmamızca tahsis edilen evlerin büyük çoğunluğu sitelerde yer almakta ve sınıf olarak lüks konut sınıfında yer almaktadır. Evler konfor olarak bir çok özelliği bünyesinde barındırmaktadır. Ordu ilinde yer alan mevcut konutlarımızda spor salonu, açık ve kapalı otopark, havuz gibi özellikler sitelerde yer almaktadır. Site güvenliği 24 saat boyunca hizmet veren güvenlik personelince yapılmaktadır.

günlük kiralık ev ordu ilinde hizmet veren konutlarımızda konaklama sırasında ihtiyaç olabilecek her türlü mutfak ve ev araç gereçleri, ütü, yüksek hızda internet, televizyon,  sıcak su standart olarak müşterilere sunulmaktadır.

Ev Konforunu Aratmayan Konaklama

Firmamızca müşterilere verilen  ordu günlük apart veya  daireler konaklama süresince  her müşteri çıkışıyla beraber  profesyonel ekipçe genel temizliği yapılmaktadır. Bu sayede  yeni gelen müşterilerimize  konaklayacakları temiz mekanlar teslim edilmektedir.  Ayrıca konaklanan mekanlardaki  kişisel bakım için kullanılan kişisel eşyalar (el ve yüz havlusu, banyo havlusu veya bornoz, nevresim takımları, çarşaflar) her müşteri çıkışında yenisiyle değiştirilmektedir.

 

Neden Heran Kirala?

ordu günlük kiralık ev sektöründe  temsilciler arasında önde gelen firmalar arasında yer alan Heran Kirala, kurumsal kimliği ve 7 gün 24 saat çağrı hizmeti ile lider sektör temsilcilerindendir. Kurumsal kimlik sayesinde konaklama seçenekleri ve uygun fiyatlar  firmamızca çeşitli şekillerde sağlanmaktadır. Müşterilerimizin  konaklayacağı zamana bakılmaksızın her türlü elektrik,  su, internet hizmeti gibi hizmetlerin kullanım ücretleri  firmamızca karşılanmaktadır. Bu hizmetlerden herhangi bir ücret  talep edilmez.