Mardin Günlük Kiralık Ev

MARDİN GÜNLÜK KİRALIK LÜX DAİRE

MARDİN / ARTUKLU / NUR
 • Daire
100 İncele

Temiz lüks daire

MARDİN / ARTUKLU / NUR
 • Daire
150 İncele

MARDİNDEKİ EVİNİZ GÜNLÜK KİRALIK DAİRE ULTRA LÜKS DAİRELERİMİZ MEVCUTTUR

MARDİN / ARTUKLU / NUR
 • Daire
99 İncele

MARDİN MERKEZ GÜNLÜK HAFTALIK KİRALIK ULTRA LÜKS DSİRELER

MARDİN / ARTUKLU / NUR
 • Daire
100 İncele

GÜVENLİ TEMİZ ŞIK VE KONFORLU MARDİNDEKİ EVİNİZ

MARDİN / ARTUKLU / NUR
 • Daire
139 İncele

Günlük müstakil kiralık ev

MARDİN / SAVUR
 • Müstakil Ev
150 İncele

Mardin’de günlük kiralık daire temiz

MARDİN / KIZILTEPE /
 • Daire
200 İncele

mardin merkezde temziz hijyen ve güvenin tek adresi aile memur ve bekarlar için

MARDİN / ARTUKLU /
 • Daire
100 İncele

Mardin Günlük Kiralık Ev

Herankirala.com günlük olarak ev kiralama hizmeti veren, yasal, güvenilir, hesaplı ve kalite bir internet sitesidir. Türkiye’nin 81 ilinin tüm ilçelerinde günlük ev kiralama hizmeti vermekte olan herankirala.com, aradığınız tüm nitelik ve özelliklere sahip ev ve daireleri sizlere sunmaktadır. Ayrıca herankirala.com adresinde, sahibi olduğunuz daire ve evler için de kiralık ilanı vermek olanağına sahipsiniz.

Mardin'de Günlük Ev Kiralama Hizmeti

Herankirala.com adresinin hizmet vermekte olduğu ilçeler arasında Mardin’in Kızıltepe ilçesi de yer almaktadır. Kızıltepe günlük kiralık ev hizmetimiz kapsamında sizlere ocaklı, klimalı, kombili, mutfaklı ve daha birçok özellikleri bulunun ev ve daireleri kiralama fırsatı sunulmaktadır.

Mardin günlük kiralık daire hizmetimiz sayesinde sizlere Kızıltepe’deki Atatürk, Bahçelievler, Cumhuriyet, Ersoylu, Hanyeri, İpek, Koçhisar, Mirzaoğlu ve daha birçok mahallede, aradığınız niteliklere sahip ev ve daireleri kiralama olanağı sağlanmaktadır.

Evlerimizin Özellikleri ve Konumları

Mardin günlük kiralık ev hizmetimiz sayesinde sizlere sunulacak olan tüm ev ve dairelerimizin genel özellikleri, aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz nitelikleri kapsamaktadır:

 • Tüm ev ve dairelerimizde klima, kombi, mutfak, banyo, ocak, TV, mobilya ve ev gereçleri mevcuttur.
 • Daire tipi evlerimiz genelde 1+1 odalı daireleri kapsamaktadır.
 • Tüm ev ve dairelerimizin bulundukları konumlar, otopark, hastane, alışveriş merkezi, park ve bahçelere oldukça yakındır.
 • Evlerimiz periyodik olarak temizlenmektedir ve sizlere temiz bir şekilde sunulmaktadır.

Her Cebe Uygun Fiyatlar

Herankirala.com adresinde bulacağınız tüm ev ve dairelerimizin fiyatları her bütçeye uygun olacak şekilde belirlenmiştir. Bununla beraber, fiyat almak istiyorsanız www.herankirala.com adresimizdeki iletişim sayfasındaki bilgiler ışığında müşteri hizmetlerimizi arayabilir ve fiyat alabilirsiniz.

Temizlik

Herankirala.com tarafından sizlere arz edilen bir diğer hizmet ise periyodik temizlik hizmetidir. Periyodik temizlik hizmetimiz kapsamında, kiralamış olduğunuz ev veya daire, temizlik ekiplerimizce düzenli olarak temizlenecektir.

Yasal ve Güvenli Hizmet

Herankirala.com adresi tümüyle yasal bir günlük ev kiralama adresi olmakla beraber yetkili merciler tarafından izinli ve vergilendirilmiş olarak sizlerin hizmetine sunulmuştur. Ayrıca ev ve dairelerimiz özel güvenlik şirketleri ile anlaşmalı olarak güvenlik altında tutulmaktadır. Bununla birlikte ev ve dairelerimizin konumları, bulundukları semtlerin en güvenli noktalarında yer almaktadır.