Karabük Günlük Kiralık Ev

100.YILDA DOĞALGAZLI 1 ODA 1 SALON 1 BANYO ŞEKLİNDE GÜNLÜK KİRALIK DAİRE

KARABÜK / MERKEZ / 100.YIL
  • Daire
250 İncele

GÜNLÜK-HAFTALIK-AYLIK KİRALIK DAİRE

KARABÜK / MERKEZ / 100.YIL
  • Daire
300 İncele

GÜNLÜK KİRALIK REZİDANS

KARABÜK / MERKEZ / 100.YIL
  • Rezidans
450 İncele

Karabük Günlük Kiralık Ev

Herankirala.com Türkiye’nin 81 ilinde, tüm ilçelerinde ve mahallelerin günlük ev kiralama hizmet sunmakta olan yasal, güvenilir, kaliteli ve uygun fiyatlı bir internet sitesidir. Herankirala.com adresinde 1+1 dairelerden müstakil evlere kadar birçok türde konutu günlük olarak kiralayabilmektesiniz. Ayrıca sahibi olduğunuz konut veya konutlar için de kiralık ilanı verebilmektesiniz.

Karabük Merkez Mahallesinde Günlük Ev Kiralama Hizmeti

Herankirala.com adresinin günlük ev kiralama hizmet sunmakta olduğu ilçelerden biri de Karabük’ün Ovacık ilçesidir. Ovacık günlük kiralık ev hizmetimiz sayesinde klimalı, kombili, televizyonlu, mutfaklı ve daha birçok özellik ile ev eşyasına sahip olan evlerimizi kiralayabilmektesiniz.

Karabük günlük kiralık daire hizmetimiz kapsamında Karabük’ün Ovacık ilçesinin tek mahallesi olan Merkez mahallesinde istediğiniz niteliklere uygun ev veya daireleri kiralayabilirsiniz.

Evlerimizin Özellikleri

Karabük günlük kiralık ev hizmetimiz doğrultusunda sizlere sunulacak olan daire ve evlerimizin genel özellikleri ve nitelikleri aşağıda sizler için sıralamış olduğumuz gibidir:

  • Evlerimizin tümünde klima, kombi, televizyon, banyo, mutfak, ocak, fırın, buzdolabı ve ev gereçleri mevcuttur.
  • Daire tipi evlerimiz genel olarak 1+1 oda yapısına sahiptir.
  • Evlerimiz bulundukları mahallelerin merkezi noktalarında, otopark, hastane, toplu taşıma alanı, alışveriş merkezi, park ve bahçelere en yakın mesafededirler.
  • Evlerimiz sizlere temiz ve bakımlı bir şekilde teslim edilir. Ayrıca temizlik ekiplerimizce düzenli olarak temizlenir.

En Hesaplı Fiyatlar

Herankirala.com adresinde yer alan tüm ev ve dairelerimiz için belirlenmiş olan fiyat aralıkları, tüm bütçelere uygun ve hesaplıdır. Eğer birebir görüşme yaparak fiyat almak istiyorsanız www.herankirala.com adresimizde yer alan iletişim sayfamızdaki bilgiler doğrultusunda müşteri hizmetlerimize ulaşarak fiyat alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Temizlik

Herankirala.com aracılığıyla günlük ev kiralama işlemi gerçekleştirdiğiniz zaman sizlere periyodik temizlik hizmeti de sağlanacaktır. Periyodik temizlik hizmetimiz kapsamında, kiralamış olduğunuz ev veya daire düzenli olarak temizlik ekiplerimizce temizlenecektir.

Yasal ve Güvenli Hizmet Anlayışı

Herankirala.com adresi tamamen yasal bir günlük ev kiralama adresi olmakla birlikte, vergilendirilerek izinli bir şekilde hizmetinize sunulmuştur. Ayrıca sitemizde yer alan ev ve daireler özel güvenlik şirketleri ile anlaşmalı olarak koruma altına alınıştır.