İstanbul Günlük Kiralık Ev

Güneşli Günlük Kiralık Daire 05384344234

İSTANBUL / BAĞCILAR / GÜNEŞLİ
  • Daire
150 İncele

Osmanbey Metro Durağı 1+1

İSTANBUL / ŞİŞLİ / HALASKARGAZİ
  • Daire
200 İncele

Temiz güvenilir rahat hijyenik daire

İSTANBUL / BAKIRKÖY / ZEYTİNLİK
  • Daire
200 İncele

İkitelli Günlük Kiralık Daire

İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE / ATAKENT
  • Daire
150 İncele

Halkalı Günlük Kiralık Daire

İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE / HALKALI
  • Daire
150 İncele

İkitelli Günlük Kiralık Daire

İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE / ATAKENT
  • Daire
150 İncele

Mallof İstanbul günlük kiralık daire

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR
  • Rezidans
150 İncele

Başakşehir Günlük Kiralık Daire 150 TL 200

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR / İKİTELLİ
  • Daire
150 İncele

Başakşehir Günlük Kiralık Daire 150 TL 0542 499 43 87

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR
  • Daire
150 İncele

İkitelli Mehmet Akif Günlük Kiralık Daire 150 TL 0542 499 43 87

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR / İKİTELLİ
  • Daire
150 İncele

Heran Kirala firması ülkede bütün illerde kısa süreli konaklama hizmeti sunmaktadır. Konaklama süreleri saatlik, günlük veya  haftalık olarak kiralanmakla beraber istenirse uzun dönem aylık olarak da kiralama seçeneği mevcuttur. Donanımlı daireler ve profesyonel personeller sayesinde  günlük ev kiralama sektöründe kaliteli hizmet sunmaktadır.

İstanbul Hizmet Bölgeleri

Heran Kirala firması istanbul günlük kiralık ev hizmetini Asya ve Avrupa  kıtalarında bulunan bütün ilçelerinde sunmaktadır. İstisnasız olarak Tuzla il sınırı ve Silivri il sınırı arasında bulunan alanda  yüksek kalitede konutları misafirlerin beğenisine sunmaktadır.

Dairelerde Bulunan Özellikler

Konutlar bir çok yerde site içerisinde ve lüks sınıf olarak tabir edilen konutlardır. Dairelerimizin olduğu sitelerin bir çoğunda  açık ve kapalı havuz, spor salonu, spa, sauna ve hamam hizmetleri, açık ve kapalı otopark  mevcuttur. Ayrıca  24 saat esasına bağlı olarak çalışan güvenlik görevlileri mevcut olup güvenlik kameraları ile de güvenlik önlemleri artırılmıştır.

günlük kiralık ev istanbul ilinde bulunan mevcut dairelerde her türlü mutfak araç gereçleri, ütü, büyük boy LCD tv, yüksek hızlı internet ve bir çok donanım standart olarak sunulmaktadır.

Her Zaman Temiz Ortamlar 

Firmamız bünyesinde yer alan istanbul günlük apart veya konutlarda ne kadar süre kaldığına bakılmaksızın müşteri çıkışlarının hemen ardından yeni müşteri gelinceye kadar zaman diliminde profesyonel şekilde temizlik yapılmaktadır. Her müşteri çıkışında özel kullanım eşyalarının (yastık kılıfları, çarşaf, havlu, nevresim ) değişimi yapılmaktadır. Aynı daire içerisinde uzun süreli konaklamalarda ise müşteri tarafından belirlenen zaman aralığında günlük olarak evin temizliği yapılmaktadır.

Kanuni İlkeler Doğrultusunda Hazırlanmış Güvenilir Mekanlar

İstanbul kiralık yazlık veya günlük dairelerde ya da firmamızca sunulan hizmetler yasalar çerçevesinde hazırlanarak müşterilerin kullanımına sunulmaktadır. Konaklama gerçekleştirilen konutu veya kişisel bilgiler gizli tutulmakta olup hiçbir şekilde bilgi paylaşımı yapılmamaktadır.

Neden Heran Kirala

istanbul günlük kiralık evler sektöründe tecrübe ve profesyonel hizmet anlayışı ile birebir iletişim kurabileceğiniz kişiye özel müşteri temsilcisi sağlanmaktadır. Konutlarda misafir olduğunuz süre boyunca oluşabilecek problemlere karşı 7 gün 24 saat boyunca müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.  Ayrıca her zaman en uygun fiyat fırsatları müşterilere sunulmaktadır.Dairelerde konaklamaya başlayan misafirlerin tüm elektrik , su, internet giderleri firmamızca karşılanacak olup herhangi bir ücret talep edilmemektedir.