Hakkari Günlük Kiralık Ev

Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

Ülkemizde yeni sektörlerden bir tanesi olan saatlik, günlük kiralık ev  sektörün de kaliteli profesyonel hizmet anlayışı sayesinde lider kuruluş olan Heran Kirala, ülkemizdeki tüm il ve ilçelerde kaliteden ödün vermeden kaliteli ve donanımlı evlerle müşterilere hizmet sunmaktadır. Kurumsal firma olan Heran Kirala saygılı, mahremiyete önem veren çalışanları ve titiz temizlik personelleri ile keyifle kısa süreli konaklama yapılabilecek nadir firmalar arasında yer almaktadır.

Hakkari’nin Bir Çok Yerinde Hizmet

Heran Kirala firması olarak il merkezinde ve ilçelerde hakkari  günlük kiralık ev hizmeti firmamızca  sunulmaktadır. İl merkezinin yanı sıra ilçeleri de kapsayan hizmet ağı sayesinde beş yıldızlı oteller konforunda hizmetler sunulmaktadır.

Evlerde Bulunan Mevcut Özellikler

Konutlarımız büyük çoğunluğu site yerleşkesi içerisinde yer almaktadır. Konutlarda açık ve kapalı otopark hizmetinin yanı sıra 24 saat esasına göre hizmet vermekte olan güvenlik personeli de mevcuttur.  Firmamız bünyesinde kurulan evler Hakkari bölgesinin şartları göz önünde bulundurarak korunaklı en nezih mahallelerde konumlandırılmıştır.

günlük kiralık ev hakkari ilinde bulunan mevcut konutlarda çeşitli donanımlar standart olarak sunulmaktadır. Standart donanımlar içerisinde  ütü ve ütü masası, mutfak araç gereçleri, İnternet hizmeti, büyük ekran LCD Televizyon bulunmaktadır.

Her Zaman Temiz Ortamlar   

Firmamızca tahsis edilen dairelerde genel temizlik titizlikle yapılmaktadır. Kalınan süre fark etmeksizin her müşteri çıkışında konutlarda genel temizlik yapılmaktadır. Ayrıca yapılan bütün konaklamalarda genel temizlik ile beraber  yatak çarşafları , havlu, nevresim,  yastık kılıfları her seferinde değiştirilmektedir.

Yasalara Uygun Güvenilir Evler

Firmamız tarafından tahsis edilen evlerin tamamında sunulan hizmetler yasalara uygun şekilde yürütülmektedir. Firmamızın sunmuş olduğu konut ve kiralayan kişilerin bilgileri yabancı kişilerle hiçbir şekilde paylaşılmamaktadır.

Neden Heran Kirala Tercih Edilmeli

Doğu illerinde oluşan güvenlik sorunları nedeniyle güvenilir konut sorunu hat safhada oluşmaktadır. Bu sektörde kazanılan deneyim ile profesyonel hizmet anlayışıyla hakkari günlük kiralık evler konusunda en uygun şartlarda güvenilir hizmet sunmaktayız. Ulusal olarak yaygın hizmet ağı ile hizmet sunulduğundan dolayı en uygun fiyatlarla hizmet sunan sektörün lider kuruluşuyuz.

Her Zaman Erişilebilen Müşteri Hizmetleri

Firmamız tarafında sağlanan hakkari günlük apart ya da daireler de gelişebilecek sorunlara karşı   7 gün 24 saat boyunca hizmet veren çağrı merkezi bulunmaktadır.