Erzurum Günlük Kiralık Ev

Sahibinden Eşyalı Kiralık Daire Erzurum Merkez Havuzbaşı

ERZURUM / YAKUTİYE
  • Daire
600 İncele

ŞEHİR MERKEZİ LÜKS DAİRELER

ERZURUM / YAKUTİYE
  • Rezidans
500 İncele

EMLAKKONUTTAN PALERİUM AVM YE 5 DK MESAFEDE GÜNLÜK DAİRELER

ERZURUM / YAKUTİYE
  • Daire
100 İncele

EMLAKKONUTTAN ŞEHİR MERKEZİN DE GÜNÜK AYLIK KİRALIK DAİRELER

ERZURUM / YAKUTİYE
  • Daire
100 İncele

EMLAKKONUTTAN HAFTALIK AYLIK KİRALIK DAİRELER

ERZURUM / AZİZİYE / ILICA
  • Daire
100 İncele

EMLAKKONUTTAN ŞEHİR MERKEZİNDE GÜNLÜK KİRALIK DAİRE

ERZURUM / YAKUTİYE
  • Daire
100 İncele

EMLAKKONUTTAN YAKUTİYE MERKEZ DE GÜNLÜK KİRALIK DAİRE

ERZURUM / YAKUTİYE
  • Daire
90 İncele

EMLAKKONUTTAN YAKUTİYE ŞEHİR MERKEZİN DE GÜNLÜK KİRALIK DAİRE

ERZURUM / YAKUTİYE
  • Daire
80 İncele

EMLAKKONUTTAN ERZURUM ŞEHİR MERKEZİN DE GÜNLÜK HAFTALIK AYLIK KİRALIK DAİRE

ERZURUM / YAKUTİYE
  • Daire
79 İncele

EMLAKKONUTTAN YAKUTİYE ŞEHİR MERKEZİN DE GÜNLÜK KİRALIK DAİRE

ERZURUM / YAKUTİYE
  • Daire
90 İncele

Ülkemizin  yeni gelişmekte olan hizmet alanlarından bir tanesi de  günlük saatlik ya da haftalık ev  kiralama  sektörüdür. Bu sektörde  profesyonel ekip tarafından kaliteli hizmeti anlayışını misyon edinmiş olan Heran Kirala, ülkemizde bulunan bütün il merkezi ve ilçelerde  donanımlı ve lüks daireleriyle müşterilere konaklama hizmeti vermektedir.  Saygılı, seviyeli,  gizliliğe önem veren çalışanlarıyla   günlük saatlik  konaklama yapmak için tercih edilebilecek en önemli lider firmadır.

Erzurum’da Yaygın Hizmet Noktaları

Heran Kirala kuruluşu olarak  il merkezi, merkez ilçeleri ve taşra ilçelerinde  erzurum günlük kiralık ev hizmeti sunmaktayız. Bütün ilçelerde yer alan konutlarımızın yanı sıra özellikle il merkezinde beş yıldızlı otellerin üstünde konfora sahip dairelerimiz mevcuttur.

Konutlarda Bulunan Mevcut Özellikler

Konutlarımız çoğu noktada sitelerde yer alan proje yapılardır.  Mevcut konutlarda genel itibariyle  kapalı veya açık otopark yeri mevcuttur. Bölgenin içinde bulunduğu  şartlar göz önünde tutulduğundan mevcut konutlarımız sakin, nezih ve güvenli mahalleler içerisinde kurulmuştur. Konutların hemen hemen hepsinde  24 saat boyunca  güvenlik görevlisi hizmet vermektedir.

günlük kiralık ev erzurum ilinde bulunan  konutlarda içerisinde bir çok donanım standart şekilde sunulmaktadır. Standart olarak sunulan  donanımlar arasında mutfak araç ve gereçleri, ütü ve masası, televizyon ve  İnternet bağlantısı gibi çok sayıda donanım standart haldedir.

Her Daim Temiz Mekanlar 

Firmamız bünyesinde Erzurum ilinde bulunan daireler,  sizden önce konaklayan müşterinin çıkışı ile birlikte  profesyonel temizlik ekiplerimizce genel temizlik yapılmaktadır. Saatlik veya  günlük konaklama fark etmeksizin bütün kullanımlardan sonra   daire içerisinde yer alan yatak çarşafları , yastık kılıfları, nevresim, havlu  yenisiyle  değiştirilmektedir. Uzun süreli konaklamalarda ise  günlük temizlik yapılmaya devam etmektedir.

Yasalara Uygun Yapılan Daireler

Firmamızca sağlanan konut hizmetlerinin tamamı kanunlara uygun şekilde yürütülmektedir.  Firmamızca  tahsis edilen konut  ve kişi bilgiler yabancı kişilerle  kesinlikle paylaşılmamaktadır.

Güvenilir Adres Heran Kirala

Doğu illerinin bir çoğunda  yaşanılan güvenlik sorunları nedeniyle güvenli olan konut ihtiyacı problemi  oluşmaktadır. Yıllardır içerisinde yer aldığımız sektör deneyimiyle  profesyonel ve kaliteli hizmetten ödün vermeden  erzurum günlük kiralık evler  konusunda güvenilir hizmet sunulmaktadır. Ülke genelindeki faaliyetlerimiz ve kurumsal firma olmamız nedeniyle en uygun konaklama fiyat tekliflerini müşterilerimize sunmaktayız.

Devamlı Çağrı Hizmeti

Firmamızca tahsis edilen  Erzurum günlük apart ya da daireler oluşabilecek  sorunlara karşı 7 gün 24 saat süresince hizmet sağlayan çağrı merkezimizle görüşebilir ve sorunlara karşı ivedi çözümlere kavuşabilirsiniz.