Erzincan Günlük Kiralık Ev

ERZİNCAN MERKEZ ÇARŞI KONUM TEMİZ/KONFORLU DAİRE

ERZİNCAN / MERKEZ / BAHÇELİEVLER
  • Daire
175 İncele

ERZİNCAN MERKEZ DÖRTYOL MEVKİ 2+1 3+1 GÜNLÜK KİRALİK DAİRELER

ERZİNCAN / MERKEZ / BAHÇELİEVLER
  • Daire
149 İncele

ERZİNCAN ZEUS GÜNLÜK EV

ERZİNCAN / MERKEZ / AKŞEMSETTİN
  • Daire
129 İncele

CEBECİLER PANSİYON

ERZİNCAN / MERKEZ / MERKEZKÖYLER
  • Daire
150 İncele

EVİNİZ GİBİ

ERZİNCAN / MERKEZ / AKŞEMSETTİN
  • Suit
350 İncele

Erzincan Günlük Kiralık Daire

Günlük daire kiralama sektöründe lider olmayı hedefleyen herankirala.com, müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerini tek tek ele alarak çeşitliliğini artıran ve 81 ilde kaliteli günlük ev kiralama hizmeti sunan bir platformdur. Misyonumuz misafirlerimizin konforunu sağlık koşulları çerçevesinde sağlamak ve her bütçeye uygun geniş yelpazede hizmet vermektir. Dairelerimiz; iş seyahatlerinde ev konforunu arayan müşterilerimizden geniş yelpazedeki amaçlarla seyahat eden tüm müşterilerimizin ihtiyaçları gözetilerek hazırlanmıştır.

Erzincan günlük kiralık ev hizmeti kapsamında sunduğumuz dairelerimiz 1+1 konseptinde, Çayırlı'nın Barbaros ve Fatih mahallelerinde bulunmaktadır. Dairelerimizde ısıtma sistemi olarak doğalgaz kombi kullanılır, bu da misafirlerimizin her daim sıcak su ihtiyaçlarını gidermelerine olanak sağlar. Kendi yemeğini pişirmeyi tercih eden misafirlerimiz için de mutfakta ocak ve fırın mevcuttur. Yazın sıcak günlerinde kiralık evlerimizde keyifle konaklayabilmeniz için dairelerimizde ev tipi klimalar bulunmaktadır.

Daire içi eşyalar periyodik süreçlerle temizlenir ve temizlik işlemi için profesyonel personeller tercih edilir. Her misafirimizin ihtiyacı gözetilerek sağlık koşulları ihlal edilmeksizin her misafirimiz için hijyenik bir ortam hazırlanır.

Dairelerimiz misafirlerimiz için rezidans konforunda hazırlanmakta ve her bütçeye hitap etmektedir. Fiyatlandırma işlemleri ile ilgili ana sayfamızda yer alan iletişim sekmesine tıklayıp müşteri hizmetlerimizin numarasına ulaşabilir ve bu numaradan bilgi alabilirsiniz.

Erzincan Çayırlı günlük kiralık ev hizmeti karşılığında elde edilen kazançlar vergilendirilmiş kazanç statüsü taşımakta olup, kiralama işlemleri tamamen yasal prosedürler içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Dairelerimizin güvenliği önceliklerimizden biri olup çocuklu misafirlerimizin de güven içerisinde konaklayacağı bir ortam hazırlanmıştır.