Denizli Günlük Kiralık Ev

Denizli'de Günlük Kiralık Apart Kampüs'te Pamukkale Üniversitesi Karşısında Leman Kültür Yanındayız

DENİZLİ / PAMUKKALE / KINIKLI
  • Suit
100 İncele

DENİZLİDE ÇOK UCUZA GÜNLÜK KİRALIK APARTLAR

DENİZLİ / PAMUKKALE / İSTİKLAL
  • Daire
70 İncele

ASMALIEVLER DE HİJYENİK,KONFORLU GÜNLÜK KİRALIK DAİRE

DENİZLİ / PAMUKKALE / KINIKLI
  • Daire
70 İncele

Lüks Konforlu Hijyenik Apart Daireler ..günlük haftalık

DENİZLİ / PAMUKKALE /
  • Daire
50 İncele

ASMALIEVLER DE GÜNLÜK KİRALIK 70₺

DENİZLİ / PAMUKKALE / KINIKLI
  • Daire
70 İncele

Denizli günlük apart

DENİZLİ / PAMUKKALE /
  • Diğer
50 İncele

Günlük----Haftalik Apart

DENİZLİ / PAMUKKALE /
  • Daire
50 İncele

Ülkemizde yeni yeni filizlenen saatlik, günlük konaklama sektöründe  lider kuruluş olan Heran Kirala, ülke genelinde bütün il ve ilçelerde hizmet sunmaktadır. Her zaman için sunulan destek ve sorunlar karşısında etkili çözümler geliştiren Heran Kirala, profesyonel hizmet kalitesiyle   sektörün  öncü kuruluşlarındandır.

Denizli’deki Hizmet Noktaları

Heran Kirala bünyesinde yer alan denizli günlük kiralık ev hizmeti kaliteli şekilde verilmektedir. Sadece Denizli merkezinde değil tüm ilçelerde de hizmet sunulmaktadır.

Evlerde Bulunan Özellikler

Firmamızca tahsis edilen bir çok konut site içerisinde yer almaktadır. İl ve ilçelerde mevcut doğal harikalara göre konumlanmış olan konutlar en iyi konumda yer almaktadır. Ayrıca mevcut konutlarımızda otopark ve gece gündüz görev yapan güvenlik personelleri bulunmaktadır.

günlük kiralık ev denizli ilinde bulunan evlerde konaklama yapılan süre boyunca müşteriler tarafından ihtiyaç duyulacak her türlü  mutfak araç gereçleri, büyük ekran televizyon,  ütü ve ütü masası, internet bağlantısı gibi bir çok donanım standart olarak dairelerimizde mevcuttur.

Eviniz Rahatlığını Aratmayan  Mekanlar

Firmamız tarafından sağlanan evlerde profesyonel ekip tarafından genel temizlik yapılmaktadır. Misafir edilen müşterilerin çıkışı ile birlikte evlerde genel temizlik yapılmaktadır. Bu işlem istinasız her müşteri çıkışında tekrarlanmaktadır. Genel temizlik sırasında ayrıca özel eşyalar( havlu, çarşaf, yastık kılıfı gibi) her seferinde yenisiyle değiştirilmektedir. Uzun süreli olan  konaklamalarda firmamız tarafınca  günlük olarak temizlik yapılmaktadır. Bu işlem için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Kanunlara Uygun Düzenlenmiş Konutlar

denizli kiralık yazlık veya günlük dairelerde  firmamızca verilen hizmetlerin tamamı yasalara uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Konaklanan mekanlara  ve kişilere ait bilgilere 3. Şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Her Zaman Hizmet Heran Kirala

denizli günlük kiralık evler sektörünün kalitesinden  taviz vermeden yolunda giden nadir firmalardan bir tanesiyiz. Birebir müşteri hizmeti ve  yerinde iletişimi ile oluşabilecek sorunların  önüne geçilmektedir. Ayrıca ülke genelinde bir çok ev seçeneği ve uygun fiyatlarla rakipsiz lider kuruluş olan Heran Kirala ile keyifli ve konforlu konaklamalar sizleri beklemekte.

7 Gün 24 Saat Boyunca Çağrı Hizmeti

Firmamızca tarafından konuklara sunulan konutlarda denizli günlük apart ya da dairelerde  çeşitli nedenlerden dolayı oluşacak sorunlara karşı  çağrı merkezi hizmeti sunulmaktadır.  Müşterilerin çağrı merkezindeki müşteri temsilcisini araması dahilinde konaklatılan evden sorumlu kişi müşteri ile direkt iletişime geçmekte ve bu sayede sorunlara karşı etkin çözümler sunulmaktadır.