Bursa Günlük Kiralık Ev

İNEGÖL APART KİRALIK EŞYALI DAİRELER

BURSA / İNEGÖL
  • Daire
400 İncele

ULUDAĞ KAYAK MERKEZİNE YAKIN GÜNLÜK KİRALIK DAĞEVİ

BURSA / ORHANELİ
  • Dağ Evi

ULUDAĞDA ŞÖMÜNELİ KİRALIK VİLLA

BURSA / OSMANGAZİ / REYHAN
  • Villa
1500 İncele

ULUDAĞDA SÖMESTER TATİLİ !!KİRALIK VİLLA

BURSA / OSMANGAZİ / REYHAN
  • Dağ Evi
1500 İncele

ULUDAĞ KAYAK MERKEZİNE YAKIN KİRALIK DAĞ EVİ

BURSA / OSMANGAZİ / KÜRLÜPINAR
  • Villa
1600 İncele

ULUDAĞDA HUZURLU BİR TATİL KİRALIK DAĞEVİ

BURSA / OSMANGAZİ / REYHAN
  • Villa
1500 İncele

BUGUNE ÖZEL KAMPANYA ULUDAĞ VİLLA

BURSA / OSMANGAZİ / HİSAR
  • Villa
1700 İncele

ULUDAĞDA KİRALIK AHSAP DAĞ EVİ

BURSA / OSMANGAZİ / REYHAN
  • Villa
1500 İncele

Uludağ Günlük Kiralık Dag evi

BURSA / OSMANGAZİ / ALTIPARMAK
  • Villa
2000 İncele

BURSA ULUDAĞDA MUHTEŞEM VİLLA

BURSA / OSMANGAZİ / ÇİRİŞHANE
  • Villa
1500 İncele

Günümüzde Türkiye'nin 81 farklı ili ve yüzlerce ilçesinde günlük kiralık ev hizmeti sunan herankirala.com,  yasal ve güvenilir bir kiralama sitesi olup , kolaylıkla isteğinize ve gideceğiniz il ve ilçede uygun günü birlik veya birkaç günlük , kiralık ev bulmanıza yardımcı olur . Herankirala.com sayesinde hangi şehre gidecek olursa olsun müşterilerimiz internetten kolaylıkla ulaşabildikleri bilgi ve resimlerle evlerini beğenip kiralamaktadır. Güven veya hizmet problemi yaşamayan müşterilerimiz bir sonraki seyahatlerinde de bize uğramadan kalacak yer ayarlamamaktadır. Gelişmiş hizmet anlayışımız ve müşteri memnuniyeti odaklı olan hedeflerimizle kurulan herankirala.com şuanda 81 ilde de hizmet vermektedir.

Bursa'nın Gemlik ilçesi, Bursa merkezden 30 km , Yalova dan ise 40 km gibi bir uzaklıkta olup, orta noktalarında olması ayrıcalığıyla bu iki güzel şehre de yakın olan bir deniz kenarı ilçesidir. Denize sıfır restoranları, göz alabildiğine zeytin bahçeleri, köy kahvaltıları, ve eşsiz havasıyla gelenlerin beğeni ve hayranlığını kazanan bir ilçedir. Bursa günlük kiralık ev, bu güzel ilçede günlük kiralık ev hizmeti sunmaktadır. Kumla caddesi, Cumhuriyet caddesi  ve Orhangazi caddesi gibi merkezi ve en önemli noktalarında de bulunan evlerimizden isteğinize göre sahile yakın bir yerden de kiralayabilir, deniz kokusunu içinize her fırsatta çekebilirsiniz, akşamları sahile yürüyüşe çıkabilir veya akşam yemeğini güzel bir balıkla taçlandırabilirsiniz. 

Evlerimiz, isteğe göre 1+1 veya 2+1, 3+1 gibi farklı seçeneklerde olup,  eşyalı ve günlük ihtiyacınız olabilecek şekilde kurulmuş durumdadır. Mutfak ve ocak bulunan evlerimizde isteğe göre kendiniz evinizde gibi yemek yapabilirsiniz. Aynı zamanda kombi, klima gibi ihtiyaç duyabileceğiniz her şey evlerimizde mevcuttur. 

Yasal ve güvenilir olan ev ve sitemizde rahatlıkla ev kiralayabilir, ayrıca rahatlıkla konaklayabilirsiniz. Evlerimiz vergilendirilen ve izinli olup aklınızda hiçbir soru işareti bırakmayacak özelliklerde dir.

Temizliği asla ihmal edilmeyen evlerimizde rutin olarak temizlik yapılmaktadır, böylece ev konforunu sağlamış bulunuyoruz.Fiyat açısından piyasaya göre son derece makul olan evlerimiz, internet sitemizden de görebileceğiniz üzere farklı fiyat seçeneklerinde ve gayet uygundur. Herankirala.com dan bakarak Bursa Gemlik günlük kiralık evlerimizden kiralayabilirsiniz.